Wakacje w Hutniku (foto)

Kultura

Wakacje w Hutniku (foto)

03.07.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. WOK Hutnik
Trwają wakacyjne zajęcia w WOK Hutnik. Rozpoczęły je warsztaty plastyczne. Co jeszcze czeka na dzieci spędzające czas wolny w mieście?
 
Zajęcia plastyczne odbywały się w dniach 1 – 3 lipca. Kameleony, roboty i postacie z bajek - to tematy przewodnie.

Przed nami
spektakl „Rajska wyspa”: 9 lipca, godz. 12; po spektaklu animacje dla dzieci
THE BEST OF O!PLA 2019 - TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS: 10 i 11 lipca, godz. 11. To dwa wyjątkowe programy prezentujące najnowsze polskie filmy animowane skierowane do dzieci w różnym wieku. Wszystkie tytuły brały udział w 7. Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA. Wśród nich znalazły się filmy wyróżnione przez największe jury na świecie – młodą, ogólnopolską publiczność (ponad 16.500 młodych jurorów). Głównym celem festiwalu jest ponowne zainteresowanie widzów polską animacją.
Kino Sferyczne - edukacyjne filmy pod kątem 360° w plenerze: 17 lipca, od godz. 10 (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokazy odbędą się w sali widowiskowej):
- godz. 10: „Kaluoka’hina – zaczarowana rafa” (4-9 lat)
- godz. 11: „Polaris. Tajemnica nocy polarnej” (5-9 lat)
- godz. 12: „Tajemnice drzew” (5-9 lat)
- godz. 13: „Tajemnice grawitacji – śladami Alberta Einsteina” (10-12 lat)
Ultrafiolet w akcji: 24 lipca, godz. 10. Zabawy z użyciem światła. Będziemy zastanawiać się jakie zwierzęta żyją tam gdzie światło nie dochodzi, eksperymentować i tworzyć małe arcydzieła. Poznamy możliwości ciemności oraz światła UV. Zapisy do 15 lipca
Manufaktura zapachu: 25 lipca, godz. 10 i 12. Jak działa nos? Dlaczego każdy może mieć inny gust zapachowy? Warsztaty o zapachach i z zapachami. Będziemy tworzyć własne perfumy. Zapisy do 15 lipca, grupy do 18 osób.
Bańki, banie i banieczki: 26 lipca, godz. 10. Eksperymenty z użyciem wody i mydła. Będziemy tworzyć wielkie węże z piany, malować bańkami mydlanymi a na końcu produkować wielkie, małe i ogromne bańki mydlane.
Podróż do Egiptu: 29 lipca, godz. 10. Przeniesiemy się na wyprawę do starożytnego Egiptu. Będziemy pisać za pomocą hieroglifów, budować piramidy i poznawać tradycje Faraonów. Zapisy do 15 lipca.
Zajęcia rytmiczne: 30 – 31 lipca, godz. 11
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku