W obiektywie rolnika

Kultura

W obiektywie rolnika

10.08.2020
autor:
Placówka Terenowa KRUS w Wyszkowie zachęca rolników z gmin Rząśnik, Wyszków,Obryte do udziału w konkursie fotograficznym „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w obiektywie rolnika”.
 
Zadaniem uczestnika konkursu jest dostarczenie do PT KRUS dobrej jakości zdjęć - na nośniku CD, w formacie JPG min. 640x480 pikseli, max. 5000x4000 pikseli. Zdjęcia mają dokumentować wykonane lub zainstalowane przez właściciela gospodarstwa trzy różne rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie (w sumie 9 zdjęć) z opisem (forma papierowa) stwierdzonego zagrożenia i wykonanego rozwiązania.
Formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 15 września 2020 roku do PT KRUS w Wyszkowie, a płytę CD (opisaną danymi adresowymi autora oraz z dopiskiem „Konkurs fotograficzny KRUS gmina …” ) ze zdjęciami należy przesłać lub osobiście złożyć do placówki w nieprzekraczającym terminie trwania konkursu, tj. do 31 października 2020 roku. Konkurs przebiega w dwóch etapach: gminnym i regionalnym. Praca laureata etapu gminnego przechodzi do etapu regionalnego.
Na laureatów czekają nagrody rzeczowe!
Szczegółowe informacje na stronie internetowej KRUS lub pod nr tel. 29 74316 12.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom