Advertisement 
W kinie same komedie

Kultura

W kinie same komedie

30.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od 31 marca wyszkowskie kino zaprasza na polską komedię „Porady na zdrady” oraz animację „Zając Max ratuje Wielkanoc”.
 
Zając Max ratuje Wielkanoc: 31 marca oraz 3-6 kwietnia godz. 16.15 (2D dubbing), 1 i 2 kwietnia godz. 14.30 (2D dubbing) i 16.15 (3D dubbing), 7, 10-13 kwietnia godz. 16.15 (3D dubbing), 8 i 9 kwietnia godz. 14.30 (2D dubbing) i godz. 16.15 (3D dubbing)
Niemcy 2017, reżyseria: Ute von Münchow-Pohl, animacja, czas trwania: 79 minut
Przygotujcie się na wielką, świąteczną przygodę w świecie zwierząt! Głosu tytułowej postaci Zająca Maxa użyczył Piotr Adamczyk, znany polskiej publiczności z ról: Zygzaka McQueena („Auta”) czy żyrafy Melmana („Madagaskar”). Animacja „Zając Max ratuje Wielkanoc” to doskonała propozycja dla dużych i małych widzów – gratka dla wszystkich szukających w kinie nie tylko pierwszorzędnej rozrywki, ale i mądrego przesłania.
Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Hermionę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów - złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.
 
Porady na zdrady: 31 marca – 2 kwietnia i 4-6 kwietnia godz. 18.00 i 20.00
Polska 2016, reżyseria: Ryszard Zatorski, obsada: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Czeczot, Weronika Rosati, Tomasz Karolak, Maria Pakulnis, Michał Koterski. Komedia romantyczna, czas trwania: 100 minut.
Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska) rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko - męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina, doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie.
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku