W kinie Plan B

Kultura

W kinie Plan B

02.02.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
2 lutego do kin wchodzi „Plan B” - nowy polski film o miłości, w doskonałej obsadzie. Premiera również w wyszkowskim kinie. Najmłodszych WOK Hutnik zaprasza z kolei na bajkę „Gnomy rozrabiają”.
 
Gnomy rozrabiają: 2 – 8 lutego godz. 16 (2D, dubbing)
Kanada 2017, reżyseria: Peter Lepeniotis, animacja, czas trwania: 89 minut.
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają, wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!
 
Plan B: 2 – 4 i 6 – 8 lutego godz. 18 i 20, 5 lutego godz. 20 (premiera!)
Polska 2017, reżyseria: Kinga Dębska, obsada: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk i inni, komedia, dramat
Film o miłości – pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego, coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane

Zitcom