W kinie łzy ze śmiechu i wzruszenia

Kultura

W kinie łzy ze śmiechu i wzruszenia

27.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do wyszkowskiego kina wchodzi przezabawny film dla dzieci „Gru, Dru i Minionki:”, a także wyciskacz łez, melodramat "Old Fashioned".
 
Gru, Dru i Minionki: 28, 31 lipca i 1, 2, 3 sierpnia godz. 12 (2D, dubbing), godz. 15.30 (2D, dubbing), godz. 17.15 (3D, dubbing); 29 i 30 lipca godz. 15.30 (2D, dubbing), godz. 17.15 (3D, dubbing)
USA 2017, scenariusz: Ken Daurio, Cinco Paul, animacja, przygodowy, komedia, czas trwania: 96 minut
Niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80. Balthazar Bratt ma plan zdominowania całego świata. Para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, muszą mu w tym przeszkodzić. W międzyczasie główny bohater dowiaduje się, że ma bajecznie bogatego brata bliźniaka Dru, który chciałby pójść w jego ślady.
 
Old Fashioned: 28 lipca – 3 sierpnia godz. 19 (2D, napisy)
USA 2014, reżyseria: Rik Swartzwelder, melodramat, czas trwania: 115 minut.
On – w przeszłości król studenckiej braci, teraz ma opinię staroświeckiego, przywiązanego do zasad samotnika. Ona – niespokojny duch o buntowniczym nastawieniu do życia i związków. Uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i zamieszkuje w pobliżu. Ich drogi zbiegają się w małym miasteczku, gdzieś w Ameryce. Spotkanie Amber i Claya wywraca ich świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują trzymać się od siebie z daleka. Tych dwoje przekona się, że miłość to sztuka kompromisu. Czy Clay wyjdzie poza mur zasad, który wokół siebie zbudował, a ona przezwycięży lęki i rany z przeszłości?
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W kinie Nowe przygody Aladyna

W kinie Nowe przygody Aladyna

Od 23 września wyszkowskie kino zaprasza najmłodszych na „Nowe przygody Aladyna”. Wieczorami przez kolejny tydzień wyświetlany będzie film „Smoleńsk”.
zobacz więcej
Cenne norwidiana w Chrzęsnem (foto)

Cenne norwidiana w Chrzęsnem (foto)

Wystawa „Czas na Norwida” otwarta została w sobotę 11 czerwca w pałacu w Chrzęsnem (pow. wołomiński). Znalazły się na niej cenne norwidiana, m.in. obrazy, rysunki, grafiki, pierwodruki, medale autorstwa Cypriana Norwida z kolekcji Fundacji Museion Norwid, przeznaczone do przyszłego muzeum Norwida. Jest szansa, by jego siedzibą stał się dworek w Dębinkach, w którym poeta, urodzony w Laskowie-Głuchach, spędził w młodości wiele miesięcy. Wiersze naszego późnego romantyka recytowała aktorka Teresa Budzisz-Krzyżanowska.
zobacz więcej
Z wdzięczności dla seniorów (foto)

Z wdzięczności dla seniorów (foto)

Niezwykle cenną i wartą naśladowania inicjatywą jest Niedziela Seniora, która już szósty raz odbyła się w Lucynowie Dużym. – To szczególne święto. Święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia – podkreślają organizatorzy. – Benjamin Franklin powiedział: Nie starzeje się ten, kto nie ma czasu. Wszystkim państwu życzymy więc braku czasu. Specjalne życzenia i gratulacje odebrali świętujący 60-lecie małżeństwa Stanisława i Stanisław Wydry-szkowie oraz 90-latka Genowefa Świętoń.
zobacz więcej
Nikifory Dwurnika i obrazy Vivina (foto)

Nikifory Dwurnika i obrazy Vivina (foto)

Siódme spotkanie z cyklu „Czytamy malarstwo”, prowadzonego w miejskiej bibliotece przez kulturoznawcę Jarosława Górskiego, poświęcone było dwóm artystom: francuskiemu malarzowi prymitywiście Louisowi Vivinowi i polskiemu malarzowi profesjonalnemu Edwardowi Dwurnikowi. 
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
Mrówka festyn 2017 wersja 2
Mrówka festyn 2017 wersja 2