W kinie familijnie i magicznie

Kultura

W kinie familijnie i magicznie

04.08.2016
autor: Redakcja
Familijny film „Szajbus i pingwiny” oraz thriller „Iluzja 2” będzie można zobaczyć w wyszkowskim kinie już od jutra, od 5 sierpnia.
„Szajbus i pingwiny”: 5, 8 – 11 sierpnia, godz. 12.00 i 17.00; 6 i 7 sierpnia (sobota i niedziela), godz. 17.00
Australia 2016, reżyseria: Stuart McDonald, familijny. Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.
„Iluzja 2”: 5 – 11 sierpnia, godz. 19.00 (2D, napisy)
USA 2016, reżyseria: Jon M. Chu, kryminał, thriller, czas trwania: 129 minut. Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która sztukę scenicznej iluzji wzniosła na wyżyny – ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego niepodejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.
MajsterPlus728x240 (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Mrówka - styczeń - luty 2020