Violetta i Jason Bourne zapraszają do kina

Kultura

Violetta i Jason Bourne zapraszają do kina

25.08.2016
autor: Redakcja
Od 26 sierpnia na ekranie wyszkowskiego kina można oglądać dwie kultowe już postacie: dla nastolatek – Violettę, dla miłośników sensacji – Jasona Bourne’a. Najmłodszych kino zaprasza na animowany film przygodowy „Daleko na północy”.

„Daleko na północy”: 26, 29 – 31 sierpnia godz. 12.00 i 16.00, 27 – 28 sierpnia oraz 1 września godz. 16.00
Francja 2015, reżyseria: Rémi Chayé, animacja, czas trwania: 77 minut, film w polskiej wersji językowej
Sankt Petersburg, 1892 rok. Młoda arystykratka Sasza fascynuje się historią swojego dziadka podróżnika. Znany eksplorator zaprojektował wspaniały statek arktyczny, którym popłynął na wyprawę w kierunku bieguna północnego. Niestety z wyprawy już nie powrócił. Sasza postanawia zawalczyć o nadszarpnięty honor rodziny i samotnie wyrusza w podróż śladami dziadka. Chce odnaleźć słynny statek.
„Tini: Nowe życie Violetty”: 26 sierpnia – 1 września, godz. 17.30 (dubbing).
Włochy 2016, reżyseria: Juan Pablo Buscarini, film familijny, czas trwania: 95 minut.
„Tini – Nowe życie Violetty” to najnowszy film, w którym główną rolę gra argentyńska gwiazda Martina „Tini” Stoessel. Bohaterka serialu „Violetta” podejmie się odważnego wyzwania, które nie tylko pomoże jej poznać swoje własne możliwości, ale pozwoli także zrobić kolejny krok w artystycznej karierze.
„Jason Bourne”: 26 sierpnia – 1 września, godz. 19.15 (2D napisy).
USA 2016, reżyseria: Paul Greengrass, scenariusz: Paul Greengrass, Christopher Rouse, film sensacyjny, czas trwania: 123 minuty
Znając już własną tożsamość, Jason Bourne spróbuje odkryć swoją przeszłość.
Superduet reżysersko-aktorski Greengrass-Damon powraca w kolejnym wspólnym filmie z kultowej serii o Jasonie Bournie (wcześniej współpracowali nad „Krucjatą Bourne’a” i „Ultimatum Bourne’a”). Całość, jak zawsze, oparta jest na bestsellerowej serii sensacyjnych powieści Roberta Ludluma.
W filmie, oprócz Matta Damona w tytułowej roli, zobaczymy międzynarodowy aktorski dream team, m.in. laureatów Oscara Tommy’ego Lee Jonesa, Alicię Vikander oraz Vincenta Cassela, Ato Essandoha i Julię Stiles.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom