Sylabianki rozpoczęły wakacje (foto)

Kultura

Sylabianki rozpoczęły wakacje (foto)

26.06.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Dziękuję, że z dumą niesiecie herb Wyszkowa, że pokazujecie nasze miasto z pięknej strony, z klasą – kończącym sezon sylabiankom dziękowała zastępczyni Aneta Kowalewska.
 
Uroczystość zakończenia roku w rewii „Sylaba” odbyła się 21 czerwca. - Dziękujemy za mijający sezon, spotkamy się dopiero w sierpniu. Życzymy zdrowych, spokojnych wakacji – podopiecznym życzyła Irena Zdunek. - Macie prawo być z siebie dumne, ten rok możemy zaliczyć do udanych. Spisujecie się doskonale, jesteśmy z was bardzo dumne. Bardzo godnie reprezentujecie nasze miasto, ośrodek i nasz kraj.
- Dbajcie o siebie, uważajcie. Ostrożnie z trampolinami – apelowała Katarzyna Janus.
- Tego, co pokazują panowie na zajęcia akrobatycznych, nie próbujcie w domu – dodała pani Irena.
Rodzice wyrazili wdzięczność instruktorkom za troskę, wychowanie, dobre serce, opiekę, za sukcesy, rozwijanie pasji i przygodę życia. Sylabiankom i instruktorkom podziękowali również zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska, dyrektor WOK Hutnik Mariusz Kowalski i naczelnik wydziału promocji Edyta Wittich. - Najbardziej gratuluję wam pasji – do dziewcząt zwróciła się Aneta Kowalewska. - Wymaga to niejednokrotnie poświęcenia, wysiłku, rezygnacji z innych marzeń i planów. Dziękuję, że z dumą niesiecie ze sobą herb Wyszkowa, że pokazujecie nasze miasto z pięknej strony, z klasą.
Dla sylabianek i gości przygotowano słodką niespodziankę – przepyszny tort.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom