„Snow Way”

Kultura

„Snow Way”

08.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
– to tytuł najnowszego, świątecznego widowiska świątecznego Rewii Dziecięcej „Sylaba” i Studia Piosenki Ireny Zdunek. Prapremiera – 9 grudnia.
Na koncerty premierowe artyści i WOK Hutnik zapraszają 10 grudnia o godz. 1 i 18.30, cena biletu – 30 zł. Koncerty dla grup zorganizowanych: 11 – 14 grudnia godz. 8.30, 10.30 i 12.30, cena biletu – 10 zł. Rezerwacja i sprzedaż biletów od 16 października w sali nr 1 WOK „Hutnik” oraz pod numerem 784-150-074.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
NIEzwykła taneczna rodzina (foto)

NIEzwykła taneczna rodzina (foto)

Gdańsk ma słynną ulicę Mariacką, Kraków – Floriańską, Warszawa – Krakowskie Przedmieście, Zakopane – Krupówki. A Wyszków ma chyba najbardziej na świecie roztańczony deptak. Najnowszy program Deptaku Tanecznego „NIEzwykła rodzina” można było oglądać w ubiegłym tygodniu w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
Biblioteka zaprasza w ferie

Biblioteka zaprasza w ferie

Biblioteka miejska prowadzi zapisy na zajęcia podczas ferii. Do Bibliotecznego Wehikułu Czasu zaprasza dzieci w wieku 7 – 12 lat. „Zabierzemy was w podróż po najciekawszych momentach historii” – zapowiada.
zobacz więcej
Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Zaprzecza temu autor książki „Stolica Opryszków” Adam Rosłoniec. Zupełnie innego zdania są czytelnicy, którzy zgodnie twierdzą, że to książka o Wyszkowie, bardzo atrakcyjna dla wyszkowian, bo mogą bawić się w odszyfrowywanie, kto kim jest, którędy szedł. O najnowszej powieści wyszkowianina rozmawiano na spotkaniu 12 września, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Pan Hilary w Restauracji Centralna. Ogromny wpływ na klimat tego kameralnego wieczoru i odbiór lektury miała relaksująca muzyka. Na ksylofonie własne „Wariacje na temat rzeki Bug” grała Halina Cendrowska. 
zobacz więcej
Komiwojażer wzruszeń - Robert Kasprzycki

Komiwojażer wzruszeń - Robert Kasprzycki

Dwie godziny wzruszeń, relaksu i dobrej zabawy zapewnił publiczności Robert Kasprzycki – pieśniarz, poeta, kompozytor, showman. Jego koncert odbył się w niedzielę 24 września w WOK „Hutnik”.
zobacz więcej
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
censor jpk
manhattan