Skansen w Brańszczyku zwabił Cleo

Kultura

Skansen w Brańszczyku zwabił Cleo

08.11.2019
autor: Elżbieta Borzymek (opr.), fot. facebook.com/CjakCLEO
W skansenie w Brańszczyku było kręconych kilka scen najnowszego teledysku Cleo „Dom”, którego premiera odbyła się 7 listopada. „Teledysk do kawałka "DOM" kręciliśmy w Tunezji i w Polsce, mieliśmy okazję odwiedzić Skansen w Brańszczyku, który swoim urokiem zwabił nas do nakręcenia w nim kilku scen. Polecam to piękne miejsce” – napisała Cleo na swoim facebooku.
 
W drodze do Domu czasem możemy nie zdążyć wrócić do kochanych osób... – czytamy na facebooku Cleo. – Tak samo było ze mną, w 2014 nie zdążyłam wrócić, aby pożegnać się z moją ukochaną Babcią Tereską. Grałam wtedy koncerty w Stanach Zjednoczonych i o Jej odejściu dowiedziałam się, schodząc ze sceny :( Po latach ciągle mam wrażenie, że Babcia jest gdzieś blisko... zostawiłam sobie Jej roślinki doniczkowe i one zawsze kwitną, tak jak u Niej w domu. Dom to nie obiekt, nie budynek. Dom to ludzie i miejsca, które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać. Kawałek "DOM" jest właśnie o tym, pisałam go, myśląc o mojej Babci.
Kocham folkowe klimaty i uwielbiam do nich wracać . Nasza kultura ma w sobie tyle magii, kolorytu i duszy, że aż chce się o tym mówić. Teledysk do kawałka "DOM" kręciliśmy w Tunezji i w Polsce, mieliśmy okazję odwiedzić Skansen w Brańszczyku, Kóry swoim urokiem zwabił nas do nakręcenia w nim kilku scen. Polecam to piękne miejsce. Premiera klipu "DOM" już 7 listopada!” 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom