Sing w kinie

Kultura

Sing w kinie

24.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Najmłodszych widzów wyszkowskie kino zaprasza od 24 lutego na film „Sing”. Dorośli już trzeci tydzień z rzędu mogą oglądać „Ciemniejszą stronę Greya”.
 
Sing: 24 lutego – 2 marca, godz. 16.00 (2D, dubbing), 18.00 (3D, dubbing)
Japonia, USA 2016, reżyseria: Garth Jennings, animacja, komedia, musical, czas trwania: 110 minut
W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.
 
Ciemniejsza strona Greya: 24 lutego – 2 marca godz. 20.00
USA 2017, reżyseria: James Foley, melodramat, czas trwania: 123 minuty
Druga część ekranizacji światowego bestsellera – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący - poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…
PWiK
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom