Rozśpiewana Niepodległa

Kultura

Rozśpiewana Niepodległa

13.08.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
– to tytuł tegorocznego, piętnastego już, Festiwalu Operowo – Operetkowego na Mazowszu. Odbędzie się w piątek 24 sierpnia godz. 19 w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.
Wystąpią soliści polskich i zagranicznych scen operowych oraz zespół kameralny „La Boheme de Varsovie”. Dyrektorem festiwalu jest niezmiennie Beata Wardak. 
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie „Hutnika”
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wystąpią wybitni artyści

Wystąpią wybitni artyści

WOK „Hutnik” zaprasza na niezwykłe widowisko muzyczne. 5 listopada podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni artyści polskich i międzynarodowych scen, po sukcesach w Europie i USA, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami.
zobacz więcej
Praca zdalna Przedszkola nr 9 (foto)

Praca zdalna Przedszkola nr 9 (foto)

W okresie zawieszenia zajęć wychowawczo - dydaktycznych w przedszkolu przeszliśmy na tryb pracy zdalnej. Na stronie naszego przedszkola codziennie umieszczamy propozycje zabaw i zajęć dla przedszkolaków. Zachęcamy rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi, proponując wiele ciekawych i interesujących pomysłów. Rodzice wraz z dziećmi dzielą się zdjęciami wykonanych prac plastyczno - technicznych, eksperymentami, pracami porządkowymi w ogrodach, itp.
zobacz więcej
Sowie piosenki Grzegorza Turnaua (foto)

Sowie piosenki Grzegorza Turnaua (foto)

Z przepięknym, półtoragodzinnym koncertem, zatytułowanym „Wieczór sowich piosenek”, wystąpił 8 marca w WOK „Hutnik” kompozytor, piosenkarz, pianista i autor tekstów Grzegorz Turnau, towarzyszył mu z gitarą Jacek Królik. Wytworzyła się wspaniała atmosfera, a publiczność często śpiewała razem z artystą.
zobacz więcej
Warszawska Syrenka (foto)

Warszawska Syrenka (foto)

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Wyszkowie 28 marca przeprowadziła eliminacje powiatowe 42. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" ogłoszonego przez Mazowiecki Instytut Kultury. W konkursie wzięło udział 52 uczniów, zwycięzców eliminacji gminnych ze szkół powiatu wyszkowskiego.
zobacz więcej
Zitcom