Promocja młodych talentów

Kultura

Promocja młodych talentów

12.09.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W ramach nowego cyklu „Promocja młodych talentów” WOK Hutnik zaprasza na wystawę Kai Kozon. Wystawę pt. „Niezależność” będzie można oglądać w dniach 21 września – 22 października. Wernisaż 21 września o godz. 19.
Kaja Kozon jest studentką IV roku wydziału malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni malarstwa prof. Stanisława Baja, pracowni rysunku prof. ASP Michała Borysa oraz pracowni tkaniny artystycznej prof. Doroty Grynczel. Przez wiele lat uczęszczała na zajęcia plastyczne WOK „Hutnik”.
Obok malarstwa, rysunku i tkaniny jedną z jej pasji jest fotografia. Podczas pierwszego roku studiów, brała udział w realizacji reprodukcji plakatu „Nie!” T. Trepkowskiego na Międzynarodowym Biennale Plakatu organizowanym przez Muzeum Plakatu w Wilanowie, Warszawa 2016.
1 maja 2017 r. wzięła udział w organizowanym przez Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie Pikniku Europejskim, w ramach którego odbyło się wydarzenie malarskie pt. „Artyści Malarze w Łazienkach. Zobacz jak powstaje pejzaż”. Praca będąca efektem pleneru, została przekazana zbiorom Muzeum.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane