Promocja młodych talentów

Kultura

Promocja młodych talentów

12.09.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W ramach nowego cyklu „Promocja młodych talentów” WOK Hutnik zaprasza na wystawę Kai Kozon. Wystawę pt. „Niezależność” będzie można oglądać w dniach 21 września – 22 października. Wernisaż 21 września o godz. 19.
Kaja Kozon jest studentką IV roku wydziału malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w pracowni malarstwa prof. Stanisława Baja, pracowni rysunku prof. ASP Michała Borysa oraz pracowni tkaniny artystycznej prof. Doroty Grynczel. Przez wiele lat uczęszczała na zajęcia plastyczne WOK „Hutnik”.
Obok malarstwa, rysunku i tkaniny jedną z jej pasji jest fotografia. Podczas pierwszego roku studiów, brała udział w realizacji reprodukcji plakatu „Nie!” T. Trepkowskiego na Międzynarodowym Biennale Plakatu organizowanym przez Muzeum Plakatu w Wilanowie, Warszawa 2016.
1 maja 2017 r. wzięła udział w organizowanym przez Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie Pikniku Europejskim, w ramach którego odbyło się wydarzenie malarskie pt. „Artyści Malarze w Łazienkach. Zobacz jak powstaje pejzaż”. Praca będąca efektem pleneru, została przekazana zbiorom Muzeum.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan