Podaruj dziecku misia

Kultura

Podaruj dziecku misia

26.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Czytelnicy wyszkowskiej biblioteki wiedzą, że książka jest przyjacielem człowieka. Pracownicy biblioteki – że najlepszymi przyjaciółmi najmłodszych czytelników są… misie. Stąd ciekawa akcja „Podaruj dziecku misia”.
Jeśli masz niepotrzebnego misia, możesz przynieść go do biblioteki, która pomoże znaleźć mu nowy dom. Misie można przynosić do działu dla dzieci i młodzieży. Akcja potrwa do 8 grudnia.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Koncert jako podsumowanie roku

Koncert jako podsumowanie roku

Kolejny rok nauki w Ognisku Muzycznym, prowadzonym przez Stanisława Kadłubowskiego zakończył się koncertem uczniów. Zostały wręczone złote medale Przyjaciela Ogniska Muzycznego oraz Najlepszego Nauczyciela Muzyku.
zobacz więcej
Kino i teatr dla niewidomych

Kino i teatr dla niewidomych

Do końca 2017 roku w WOK „Hutnik” odbędą się cztery pokazy filmowe z audiodeskrypcją oraz 2 spektakle teatralne. Projekt skierowany jest osób dla niewidomych i niedowidzących, a w szczególności dla osób 60+. 
zobacz więcej
Wystąpią na Letniej Scenie Teatralnej... (foto)

Wystąpią na Letniej Scenie Teatralnej... (foto)

Znany jest już program 4. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie odbywającej się pod hasłem „Autonomia kurtyny”. W Starym Browarze pojawi się Wojciech Tremiszewski z dawnego Kabaretu Limo, a na scenie „Hutnika” zobaczymy Jolantę Juszkiewicz i jej założony w Australii Kropka Theatre.
zobacz więcej
ZPiT „Wyszków” wypoczywał i szlifował formę

ZPiT „Wyszków” wypoczywał i szlifował formę

ZPiT „Wyszków”, działający przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach spędza czas niezwykle pracowicie. Nie tylko występuje, ale też uczestniczy w różnych warsztatach. Kilkudziesięciu członków zespołu pod opieką choreografa Bartosza Wójcika i nauczycieli: Iwony Ochmańskiej i Elżbiety Szymańskiej wyjechało do Ośrodka Rehabilitacyjno – Sportowego w  Sypniewie. Tam młodzi artyści szlifowali swoje umiejętności taneczno – wokalne, a w wolnym czasie wypoczywali. Wyjazd zorganizował opiekun zespołu Bartosz Wójcik i dyrektor szkoły Krzysztof Ochmański.
zobacz więcej
Levert
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan