Na tych filmach nie uśniesz

Kultura

Na tych filmach nie uśniesz

02.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowskie kino zaprasza na polską produkcję - osnuty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni "Ach śpij kochanie". Najmłodsi przez kolejny tydzień mogą oglądać "Emotki. Film".

Emotki. Film: 3 – 9 listopada godz. 16.15 (2D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: Tony Leondis, animacja, komedia, czas trwania: 86 minut.
Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.
 
Ach śpij kochanie: 3 – 5 i 7 – 9 listopada, godz. 18
Polska 2017, reżyseria: Krzysztof Lang, obsada: Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Jerzy Trela, Ireneusz Czop, thriller, czas trwania: 100 minut
Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.
Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał, odwracają się od niego, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… W tle całej sprawy, jak duch, pojawia się tajemnicza piękna kobieta.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom