Moniki Kaczmarskiej "Sukces w świecie piękna" (foto)

Kultura

Moniki Kaczmarskiej "Sukces w świecie piękna" (foto)

30.04.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Wyszkowianka Monika Kaczmarska wydała właśnie książkę „Sukces w świecie piękna. Poradnik Twojego sukcesu”. Jej promocja odbyła się w miejskiej bibliotece.
Monika Kaczmarska: manager, szkoleniowiec, wykładowca, coach osobisty trener, specjalistka od motywacji i marketingu. Wciąga ją to, czym się zajmuje. Radosna optymistka. Urodziła się w Wyszkowie, tu skończyła szkoły podstawową i średnią, tu mieszka. 6 kwietnia, w dniu, w którym jej synek skończył rok (ma też 7-letnią córkę), pojawiła się w sprzedaży jej pierwsza książka. Ma to szczęście, że może liczyć na pomoc najbliższej rodziny.
„Przez lata coraz mocniej wchodziłam w biznes sieciowy; nie tylko osiągnęłam sukcesy zawodowe, ale także pokochałam to, co robię. Praca jest moją pasją, a przy okazji pomagam osiągnąć sukces swoim liderom” – czytamy we wstępie.
Pomysł napisania książki zrodził się na szkoleniu firmy kosmetycznej – zauważyła wtedy, że nie zrobiła jeszcze jednej rzeczy, nie napisała książki na podstawie swoich doświadczeń. A że jest człowiekiem czynu, to przystąpiła do realizacji  zamierzenia. Książkę pisała rok – zaczęła pisać po urodzeniu drugiego dziecka. - Nie było kolorowo, nieraz miałam dość - przyznaje.
- Co pani chciała osiągnąć, pisząc książkę? – to jedno z pytań zadanych podczas spotkania.
- Satysfakcję. Chciałam przekazać ludziom wiedzę, podzielić się z nimi swoim doświadczeniem.
- O czym jest ta książka? – to kolejne pytanie.
- O motywacji, o zarządzaniu sobą w czasie, o tym, jak zmienić nastawienie z negatywnego na pozytywne, jak być dobrym liderem, jak zarządzać czasem, jak czerpać satysfakcję z kariery zawodowej, jak być szczęśliwym człowiekiem.
Po spotkaniu można było nabyć poradnik i zdobyć autograf autorki. Zainteresowani mogą kupić tę książkę w kiosku przy Urzędzie Skarbowym.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan