Moniki Kaczmarskiej "Sukces w świecie piękna" (foto)

Kultura

Moniki Kaczmarskiej "Sukces w świecie piękna" (foto)

30.04.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Wyszkowianka Monika Kaczmarska wydała właśnie książkę „Sukces w świecie piękna. Poradnik Twojego sukcesu”. Jej promocja odbyła się w miejskiej bibliotece.
Monika Kaczmarska: manager, szkoleniowiec, wykładowca, coach osobisty trener, specjalistka od motywacji i marketingu. Wciąga ją to, czym się zajmuje. Radosna optymistka. Urodziła się w Wyszkowie, tu skończyła szkoły podstawową i średnią, tu mieszka. 6 kwietnia, w dniu, w którym jej synek skończył rok (ma też 7-letnią córkę), pojawiła się w sprzedaży jej pierwsza książka. Ma to szczęście, że może liczyć na pomoc najbliższej rodziny.
„Przez lata coraz mocniej wchodziłam w biznes sieciowy; nie tylko osiągnęłam sukcesy zawodowe, ale także pokochałam to, co robię. Praca jest moją pasją, a przy okazji pomagam osiągnąć sukces swoim liderom” – czytamy we wstępie.
Pomysł napisania książki zrodził się na szkoleniu firmy kosmetycznej – zauważyła wtedy, że nie zrobiła jeszcze jednej rzeczy, nie napisała książki na podstawie swoich doświadczeń. A że jest człowiekiem czynu, to przystąpiła do realizacji  zamierzenia. Książkę pisała rok – zaczęła pisać po urodzeniu drugiego dziecka. - Nie było kolorowo, nieraz miałam dość - przyznaje.
- Co pani chciała osiągnąć, pisząc książkę? – to jedno z pytań zadanych podczas spotkania.
- Satysfakcję. Chciałam przekazać ludziom wiedzę, podzielić się z nimi swoim doświadczeniem.
- O czym jest ta książka? – to kolejne pytanie.
- O motywacji, o zarządzaniu sobą w czasie, o tym, jak zmienić nastawienie z negatywnego na pozytywne, jak być dobrym liderem, jak zarządzać czasem, jak czerpać satysfakcję z kariery zawodowej, jak być szczęśliwym człowiekiem.
Po spotkaniu można było nabyć poradnik i zdobyć autograf autorki. Zainteresowani mogą kupić tę książkę w kiosku przy Urzędzie Skarbowym.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom