Malarstwo & Medycyna

Kultura

Malarstwo & Medycyna

29.08.2016
autor: Redakcja
… na wernisaż wystawy pod tym tajemniczym tytułem zapraszają Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” i artystka Anna Boszko: 20 września, godz. 18.
Anna Boszko jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1997 roku uczęszcza do Pracowni Malarskiej Jacka Bukowskiego. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików.
Wystawę będzie można oglądać od 20 września do 31 października.
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

Program 5. Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie (foto)

„Sztuka z nieograniczoną odpowiedzialnością” – pod takim hasłem odbędzie się 5. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie. Z okazji jubileuszowej edycji festiwalu na scenie zjawi się Adam Kucharek, który grał także podczas otwarcia Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. W programie zobaczymy m.in. Teatr Improwizacji 1000 DEN i bezkompromisowo zabawnego stand-upera Tomka Biskupa. Od 15 do 17 września wystąpią też Teatr Farsa, Wyszkowski Teatr Tańca, zespół NukeFall i Rewia „Sylaba”.
zobacz więcej
Muzyczne sceny (foto)

Muzyczne sceny (foto)

W dniach 23-25 września odbyła się czwarta Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie. Można było posłuchać pięknej muzyki, zamyślić się i uśmiechnąć podczas spektakli, a nawet je współtworzyć. Szkoda, że znowu niewielu mieszkańców wykazało zainteresowanie.
zobacz więcej
Oberek doceniony

Oberek doceniony

W XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora, który prezentuje artystyczne programy aktywnych seniorów z całej Polski, I miejsce w kategorii zespołów folklorystycznych  zdobył wyszkowski Zespół Pieśni i Tańca Oberek. Nagrodę specjalną „za wyjątkową wrażliwość w realizacji partii skrzypiec” Jury przyznało Karolinie Zwolińskiej z naszego zespołu.
zobacz więcej
Maluszkowo zaprasza maluszków

Maluszkowo zaprasza maluszków

„Bajkowa kraina - Maluszkowo” powraca po wakacyjnej przerwie. Biblioteka miejska zaprasza na pierwsze organizacyjne spotkanie w czwartek 22 września o godz. 12.
zobacz więcej
pokusa-legitymacja
Mrówka wrzesień 2017
Mrówka wrzesień 2017
fotobudka star