Królowało disco polo (foto)

Kultura

Królowało disco polo (foto)

20.06.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Kilka tysięcy osób wzięło udział w sobotniej, 18 czerwca, Gali Muzyki Disco. Największe tłumy przybyły na stadion miejski wieczorem, na koncerty gwiazd wieczoru, zespołów Jorrgus, Power Play i MIG.
Impreza zaczęła się od debiutów. Publiczność, wśród której zdecydowanie przeważała płeć piękna, nie pozostawiła wątpliwości, że jej ulubieńcem jest Dejw, czyli wyszkowianin Dawid Kulesza, a piosenki „Pani w kabaretkach” i „Petarda” nie są jej obce. W konkursie debiutów zespołowi Dejw przyznano I miejsce od gminy Wyszków. II zajął zespół Spontan, III – Power Bond. Nagrody przyznała również firma Salem Design Studio: I – Spontan, II – Dejw, III – CzadowaMamuśka. W konkursie debiutów zaprezentowali się także Bartosz Jagielski, Dzikołowski, Helenka, Popcorn i Rompey.
Ok. godz. 18.30 rozpoczęły się przygotowania do głównego koncertu, na scenie – jako suport – wystąpili Gesek, E-Mail i Marioo. Na płycie stadionu zrobiło się tłoczno, gdy na scenę wyszły gwiazdy, zespoły Jorrgus, Power Play i MIG. Była to okazja, by usłyszeć na żywo i zaśpiewać wraz z wykonawcami ich najbardziej znane utwory, m.in. „Niebezpieczna”, „Ona ma coś w sobie”, „Co ma być to będzie”, „Najpiękne”, „Ona jedyna”, „Wymarzona”, „Miód malina”. Jedni stali pod sceną klaszcząc i śpiewając, innych muzyka porwała do tańca.
Galę poprowadzili DJ Teens oraz Marcin Szesza. Bilety kupiło ok. 5 tys. osób. Przykrej niespodzianki nie sprawiła pogoda, choć po piątkowych wichurach organizatorzy mogli mieć powody do obaw.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną