Król Artur: legenda miecza

Kultura

Król Artur: legenda miecza

28.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wspaniale zapowiada się kolejna wersja legendy o Królu Arturze, którą w wyszkowskim kinie można oglądać od 30 czerwca. Najmłodszych WOK „Hutnik” jeszcze przez tydzień zaprasza na „Auta 3”.
 
Król Artur: legenda miecza: 30 czerwca – 6 lipca, godz. 20
Australia,USA, Wielka Brytania 2017, reżyseria: Guy Ritche, dramat, przygodowy, czas trwania: 126 minut.
Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur, a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Auta 3: 30 czerwca, 3, 4, 5, 6 lipca godz.11 (2D, dubbing), 16 (2D, dubbing) i 18 (3D, dubbing), 1 i 2 lipca godz. 16 (2D, dubbing) i 18 (3D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: Brian Fee, animacja, komedia, czas trwania: 107 minut
Legenda sportu motorowego Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom