Koncert z okazji rocznicy Zaślubin Polski z Morzem

Kultura

Koncert z okazji rocznicy Zaślubin Polski z Morzem

06.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Koncertem Orkiestry Reprezentacyjnej Ligi Morskiej i Rzecznej im. ppor. mar. Kazimierza Deptuły Wyszków uczci 97. rocznicę Zaślubin Polski z Morzem. Koncert odbędzie się 18 lutego w WOK Hutnik, wstęp wolny.
Uroczystość rozpocznie się o godz. 17 otwarciem wystawy posterowej pt. „W przededniu stulecia Ligi Morskiej i Rzecznej”. Koncert rozpocznie się o godz. 18.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Na tych filmach nie uśniesz

Na tych filmach nie uśniesz

Wyszkowskie kino zaprasza na polską produkcję - osnuty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni "Ach śpij kochanie". Najmłodsi przez kolejny tydzień mogą oglądać "Emotki. Film".
zobacz więcej
Prezentacje Artystyczne Tomitofy (foto)

Prezentacje Artystyczne Tomitofy (foto)

Premiera teatralna, pokazy tańca oraz baletowy, występy wokalistów, pianistów, skrzypków i gitarzystów, a także wystawa prac plastycznych i rzeźby – to program VI Prezentacji Artystycznych Autorskiej Szkoły Artystycznej Tomitofa Magdaleny Kamińskiej. Dwa koncerty odbyły się w niedzielę 17 czerwca w WOK Hutnik. Jak co roku ważnym momentem były wręczenie najbardziej zaangażowanym uczniom statuetek – Tomitof. 
zobacz więcej
Niezależność według Kai Kozon (foto)

Niezależność według Kai Kozon (foto)

Tkaniny, obrazy i rysunki Kai Kozon, niezwykle utalentowanej i sympatycznej wyszkowianki, studentki IV roku Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, można od 21 września oglądać w Galerii WOK „Hutnik”. – Jest osobowością wybitnie twórczą, niezwykle pracowita i dociekliwa w tym, co robi – mówi o swojej studentce prof. Stanisław Baj. 
zobacz więcej
Wyszków na starych mapach (foto)

Wyszków na starych mapach (foto)

Od połowy czerwca na placu Miejskim można oglądać ciekawą wystawę plenerową „Wyszków na starych mapach”, przygotowaną przez Miejsko-Gminna Bibliotekę Publiczną w Wyszkowie. Poprzednie siedem wystaw było pokazywanych na placu przy fontannie przy ul. gen. Józefa  Sowińskiego.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Mrówka - styczeń - luty 2020