Koncert Stanisławy Celińskiej

Kultura

Koncert Stanisławy Celińskiej

18.10.2016
autor: Redakcja
14 listopada do Wyszkowa przyjedzie gwiazda polskiej sceny Stanisław Celińska. W WOK Hutnik wystąpi z koncertem „Atramentowa”.
„Atramentowa…” to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. 
Wszystko zaczęło się od „Atramentowej Rumby”, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Po festiwalu w Opolu w 2009 r. aktorkę okrzyknięto polską Cesarią Evorą.
Na płycie „Atramentowa…” można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ciekawym akcentem jest wykonanie przeboju zespołu Hey „Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan” wraz z Katarzyną Nosowską. Stanisława Celińska śpiewa także z Muńkiem Staszczykiem.
Album ,,Atramentowa…” w 2015 r. stał się Złotą Płytą. Na dzień dzisiejszy sprzedaż osiągnęła 60.000 egzemplarzy, album uzyskał status podwójnej Platynowej Płyty. Stał się Bestsellerem Empiku, otrzymał nominację do Fryderyków za 2015 r. 
Koncert w WOK Hutnik odbędzie się w poniedziałek 14 listopada o godz. 19.00. Cena biletu – 70 zł. 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość