Koncert odwołany z powodu żałoby

Kultura

Koncert odwołany z powodu żałoby

12.02.2019
autor: Elżbieta Szczuka
W związku z żałobą narodową, wprowadzoną po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego, odwołany został planowany na 16 lutego w auli SWPW w Wyszkowie koncert orkiestry reprezentacyjnej Ligi Morskiej i Rzecznej.
Z okazji 99. rocznicy zaślubin Polski z morzem oraz 10. rocznicy powstania orkiestry LMiR w Wyszkowie 16 lutego o godz. 17 miał odbyć się koncert orkiestry. Po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego została ogłoszona żałoba narodowa, która będzie trwać od piątku 15 lutego do godz. 19 w sobotę 16 lutego.
Organizatorzy odwołali koncert, który odbędzie się w późniejszym terminie.
Moje piękne miasto 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rosną nowe, zdolne tancerki (foto)

Rosną nowe, zdolne tancerki (foto)

Coroczny pokaz najmłodszych tancerek, które uczestniczą w WOK Hutnik w zajęciach pięciu grup przygotowawczych Rewii Dziecięcej „Sylaba”, odbył się 20 czerwca. Wraz z najmłodszymi adeptkami tańca wystąpiły bardziej doświadczone tancerki Sylaby oraz wokaliści Studia Piosenki Ireny Zdunek. – Rosną nowe, zdolne dziewczynki i o przyszłość Sylaby można być spokojnym – zauważyła prowadząca koncert.
zobacz więcej
Uwierzcie, że wszystko da się przetrwać (foto)

Uwierzcie, że wszystko da się przetrwać (foto)

- do swoich rówieśników zwraca się licealistka Katarzyna Kamińska, która 3,5 miesiąca temu uległa poważnemu wypadkowi. Z szerokim uśmiechem na ustach dziękuje za każde dotychczasowe wsparcie. W całym mieście prowadzonych jest wiele akcji charytatywnych. Odbyła się miedzy innymi w środę 15 czerwca podczas II Wieczoru Artystycznego Teatru Farsa w wyszkowskiej filii Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica.
zobacz więcej
Uczą się i bawią (foto)

Uczą się i bawią (foto)

Wyszkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku w ośrodku w Łazach 5 czerwca zakończył rok akademicki 2018/2019. Podczas Walnego Zebrania Członków WUTW zatwierdzono sprawozdania merytoryczne i finansowe za 2018 r. oraz udzielono absolutorium zarządowi. 
zobacz więcej
Wyszkowiacy na 100-lecie niepodległości (foto)

Wyszkowiacy na 100-lecie niepodległości (foto)

Koncert patriotyczno-rozrywkowy, którym wystąpili zespół śpiewaczy Wyszkowiacy oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 3, odbył się 17 listopada w WOK „Hutnik”. Był jedną z wielu uroczystości obchodów 100-lecia niepodległości w naszym mieście.
zobacz więcej
Zitcom