Klimatyczny koncert na herbie (foto)

Kultura

Klimatyczny koncert na herbie (foto)

11.08.2020
autor:

Herb w parku miejskim okazał się świetnym miejscem na klimatyczny koncert nietypowej trasy Henry No Hurry! We wtorkowy wieczór, 11 sierpnia, dopisała atmosfera, publiczność i pogoda.  

 
Henry No Hurry! to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego, znanego także jako Henry David. “Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi “dziwactwami”. Raz Henry a raz Harry. Dr Jekyll i Mr Hyde. Melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów. Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne. 
Artysta odwiedził Wyszków w ramach trasy koncertowej „800 km na przełaj Dolny Śląsk - Suwalszczyzna”. Podczas swojej podróży Henry No Hurry zagra w sumie 12 koncertów, wybierając miejsca nietypowe. Wyszków był dziesiątym przystankiem w jego muzcyznej podróży przez Polskę. 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom