Kino zaprasza na „Gwiezdne wojny”

Kultura

Kino zaprasza na „Gwiezdne wojny”

19.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W wyszkowskim kinie od piątku można oglądać kolejne przygody Barbie oraz bohaterów „Gwiezdnych wojen”.
 
Barbie. Delfiny z Magicznej Wyspy: 19 – 21 i 23 – 25 stycznia godz. 15.30 (2D, dubbing), 22 stycznia godz. 9.30 (2D, dubbing)
Kanada 2017, reżyseria: Conrad Helten, animacja, przygodowy, czas trwania: 63 minuty.
Dołącz do Barbie i jej sióstr - Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele, nurkując, trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony delfin szlachetny! W międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.
 
Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi: 19 – 21 i 23 – 25 stycznia godz. 17 (3D, dubbing), godz. 19.45 (2D, napisy), 22 stycznia godz. 11 (3D, dubbing), godz. 16.45 (2D, napisy)
USA 2017, reżyseria: Rian Johnson, przygodowy, sci-fi, czas trwania: 150 minut.
Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Tymczasem Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, żeby unicestwić siły rebeliantów. Po stronie rebelii znów walczą były szturmowiec Imperium Galaktycznego Finn (John Boyega) i genialny pilot Poe Dameron (Oscar Isaac).
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kto zostanie Supertalentem? (foto)

Kto zostanie Supertalentem? (foto)

Wiemy, kto będzie ubiegał się o tytuł Supertalentu Wyszkowa. Eliminacje, w których wzięło udział ponad 60 wykonawców, odbyły się w sobotę 3 lutego.
zobacz więcej
Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Zaprzecza temu autor książki „Stolica Opryszków” Adam Rosłoniec. Zupełnie innego zdania są czytelnicy, którzy zgodnie twierdzą, że to książka o Wyszkowie, bardzo atrakcyjna dla wyszkowian, bo mogą bawić się w odszyfrowywanie, kto kim jest, którędy szedł. O najnowszej powieści wyszkowianina rozmawiano na spotkaniu 12 września, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Pan Hilary w Restauracji Centralna. Ogromny wpływ na klimat tego kameralnego wieczoru i odbiór lektury miała relaksująca muzyka. Na ksylofonie własne „Wariacje na temat rzeki Bug” grała Halina Cendrowska. 
zobacz więcej
Zaśpiewają uczniowie i absolwenci Norwida

Zaśpiewają uczniowie i absolwenci Norwida

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół „Norwida” oraz I Liceum Ogólnokształcące zapraszają w czwartek 19 września o godz. 18 na koncert „Uczniowie i Absolwenci LO Grają i Śpiewają”. W ten sposób zainaugurowany zostanie II Dzień Absolwenta, odbywający się w roku 105-lecia powstania szkoły oraz w 5. rocznicę bogatych obchodów100-lecia Liceum.
zobacz więcej
Postawiła na emocje (foto)

Postawiła na emocje (foto)

- Samo życie, ludzie, których spotkałam są dla mnie najważniejszą inspiracją – na spotkaniu w bibliotece miejskiej mówiła Ilona Gołębiewska, autorka powieści „Powrót do starego domu”. Tytułowy dom mieści się w Pniewie, ale fabułę powieści autorka osadziła również w Wyszkowie, Pułtusku i Warszawie.
zobacz więcej
Zitcom