KINO: Kiedy gasną światła

Kultura

KINO: Kiedy gasną światła

19.08.2016
autor: Redakcja
Miłośników filmów z dreszczykiem wyszkowskie kino zaprasza, od 19 sierpnia, na amerykański horror. 
„Kiedy gasną światła”: 19 – 25 sierpnia, godz. 19.00 (2D napisy). 
USA 2016, reżyseria: David F. Sandberg, horror, czas trwania: 81 minut.
Producent James Wan (Obecność) przedstawia film, w którym nieznane zło czai się w ciemnościach. Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, co było prawdziwe, a co nie, zwłaszcza kiedy gasły światła. Teraz jej młodszy brat, Martin jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu.
Przerażająca istota w tajemniczy sposób związana z matką rodzeństwa, Sophie, ponownie pojawiła się w ich życiu. Tym razem jednak, w miarę jak Rebecca zbliża się do odkrycia prawdy, nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża niebezpieczeństwo. Zwłaszcza kiedy gasną światła…
*
Przypominamy, że do 25 sierpnia w kinie można oglądać film animowany „Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie”: 22 – 25 sierpnia, godz. 12.00 (2D, dubbing), godz. 14.00 (3D, dubbing), godz. 17.00 (2D, dubbing); 20 i 21 sierpnia (sobota i niedziela), godz. 15.00 (2D, dubbing)  i 17.00 (3D, dubbing)
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku