King Kong ponownie zaprasza do kin

Kultura

King Kong ponownie zaprasza do kin

12.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Niesamowite efekty specjalne i kultowe już przygody goryla – olbrzyma: do wyszkowskiego kina zaprasza King Kong. Z kolei najmłodsi mogą oglądać przygody wróbla, który chce zostać bocianem.
 
Riko prawie bocian: 12 – 18 maja, godz. 15.30 (2D, dubbing) i 17.15 (3D, dubbing), 19 – 25 maja godz. 16 (2D, dubbing)
Belgia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, USA 2017, reżyseria: Toby GenkelReza Memari, Animacja, czas trwania: 85 minut.
Osierocony jako pisklę i wychowany przez bociany (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) wróbel Riko (Bernard Lewandowski) święcie wierzy, że sam jest… bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice, bojąc się, że Riko nie podoła podróży, nie pozwalają mu lecieć do Afryki. Nie zraża to jednak Riko, który postanawia udowodnić światu, że naprawdę jest bocianem i wyrusza w ślad za stadem. W trudnej drodze na południe wspierać go będą nowi przyjaciele: ekscentryczna sowa Olga (Magdalena Boczarska) oraz narcystyczna papuga Kiki (Piotr Gąsowski), która marzy o karierze gwiazdy disco. W ich towarzystwie „najmniejszy bocian świata” odkryje, że małe wróble są stworzone do wielkich celów!
 
Kong: Wyspa Czaszki: 12 – 14 i 16 – 18 maja, godz. 19 (2D, napisy)
USA 2017, reżyseria: Jordan Vogt-Roberts, fantasy, przygodowy, trwania: 118 minut.
Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku - tak samo pięknej, jak i zdradliwej - nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom