Jak pozbyć się brata i żon?

Kultura

Jak pozbyć się brata i żon?

05.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Siedmioletni Tim zastanawia się, jak pozbyć się młodszego braciszka, Ib i Edward mają już dość swoich żon. Od piątku w kinie dwie komedie: dla maluchów i dorosłych.
 
Dzieciak rządzi: 5-11 maja, godz. 16 (2D, dubbing), 5-7 i 9-11 maja, godz. 18 (3D, dubbing)
USA 2017, reżyseria: Tom McGrath, animacja, familijny, komedia, czas trwania: 97 minut,
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.
 
Małżeńskie porachunki: 5-7 i 9-11 maja, godz. 20
Dania 2017, reżyseria: Ole Bornedal, obsada:  Nicolas Bro, Ulrich Thomsen, Mia Lyhne, Marcin Dorociński, komedia kryminalna, czas trwania: 90 minut.
Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.
 
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star