Ciemniejsza strona Greya w naszym kinie

Kultura

Ciemniejsza strona Greya w naszym kinie

11.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Do 2 marca w wyszkowskim kinie można oglądać jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich miesięcy - „Ciemniejszą stronę Greya”. W tym tygodniu kino zaprasza najmłodszych widzów na film animowany „Kubo i dwie struny”. Właśnie rozpoczynają się ferie, kino zaplanowało więc seanse wczesnym popołudniem.
 
Kubo i dwie struny: 10 – 12 lutego godz. 14.00, 13 – 16 lutego godz. 12.00 i 14.00
USA 2016, reżyseria: Travis Knight, animacja, familijny, fantasy, czas trwania: 101 minut
Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem – do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca – największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.
 
Ciemniejsza strona Greya: 10 – 23 lutego godz. 16.00, 18.15, 20.30, 24 lutego – 2 marca godz.20.00. Premiera i przedsprzedaż biletów.
USA 2017, reżyseria: James Foley, melodramat, czas trwania: 123 minuty
Druga część ekranizacji światowego bestsellera – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący - poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom