Biblioteka stopniowo wznawia działalność

Kultura

Biblioteka stopniowo wznawia działalność

30.04.2020
autor: fot. Biblioteka Miejska
Z dniem 4 maja Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Wyszkowie uruchamia wypożyczanie książek w budynku przy ul. Sowińskiego, ale z pewnymi ograniczeniami.
 
Czytelnia naukowa, czytelnia prasy, kawiarenka internetowa, jak również filie biblioteczne pozostają nieczynne do odwołania.
Książki będzie można wypożyczać od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 16. Czytelnicy będą wpuszczani do biblioteki pojedynczo, na wcześniej umówione godziny telefonicznie (tel. 29 742 33 48) lub mailowo (wypozyczalnia@biblioteka.org.pl).
Książki należy zwracać do zewnętrznej wrzutni lub pracownikowi biblioteki na stanowisku znajdującym się w holu na parterze. Przyjęte książki zostaną odłożone w wydzielonym pomieszczeniu i oznakowane datą zwrotu, by przejść wymaganą kwarantannę (od 10 do 14 dni).
Czytelnicy będą przebywać w bibliotece w maskach ochronnych i rękawiczkach oraz nie będą mieli wolnego dostępu do półek.
Biblioteka zachęca również do korzystania z katalogu on-line, znajdującego się na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.org.pl oraz ze zbiorów książki elektronicznej (IBUK Libra i Legimi).
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość