ŻYCIE W PEŁNI: Walka o wymarzoną sylwetkę

Wydarzenia

ŻYCIE W PEŁNI: Walka o wymarzoną sylwetkę

26.07.2018
autor: Poradnia „Życie w Pełni”
Większość z nas kiedyś się odchudzała lub stale jest „na diecie”. Nieustannie walczymy o wymarzoną sylwetkę. Testujemy i szukamy tego jedynego sposobu na to, by wreszcie czuć się dobrze we własnym ciele. Wszyscy, którzy zmagają się ze sobą w drodze do lepszego wyglądu, finalnie doświadczają tego samego – są zmęczeni ciągłym kontrolowaniem spożywanych pokarmów, mają dość poczucia winy, wyrzutów sumienia i żalu do siebie, gdy zjedzą coś, czego zdrowa dieta nie dopuszcza. Jak zatem wyjść z tego błędnego koła? Co zrobić, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i cieszyć się swobodą jedzenia?
 
Odpowiedź na te pytania można znaleźć w książce „Zero diet” Marleny Chodkowskiej. Autorka jest psychologiem i terapeutką, sama doświadczyła problemu związanego z ciągłym kontrolowaniem diety i kompulsywnym objadaniem się. Przeszła wielką przemianę, dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie zdobyła w pracy terapeutycznej.
 
Książka „Zero diet” Marleny Chodkowskiej skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku i płci, dla których tematy jedzenia i odchudzania stały się problemem. Książka ta napisana jest w formie rozmowy terapeutycznej Marleny – zwyczajnej dziewczyny, która doświadcza problemów z odżywianiem z Marleną – psychologiem. To taki dialog od serca. 
 
Wraz z autorką przebywamy drogę od miejsca, w którym jest niewolnicą diet i odchudzania, do miejsca, w którym odnajduje wolność i radość życia. Poza poruszającą opowieścią książka dostarcza psychologicznej wiedzy na tematy związane z odżywianiem, dietami, samooceną i emocjami. Stanowi swoisty poradnik. Rozwiewa wiele przekonań na temat wyglądu i sylwetki, które dla wielu osób są tak wrośnięte w psychikę, że wydają się prawdą. Książka łączy w sobie dwie – z pozoru – sprzeczności, jak nie być na diecie, a jednocześnie jak być zadbaną i czuć się piękną. 
 
„Zero diet” dostępne jest do kupienia w poradni terapeutycznej „Życie w Pełni” w Wyszkowie, ul. Serocka 4, 07-200 Wyszków, lub w sklepie internetowym na stronie https://marlenachodkowska.shoplo.com. Od 10 do 24 lipca istnieje możliwość zamówienia książki w przedsprzedaży za 30 zł, po premierze cena regularna wyniesie 45 zł.
Bezpieczna Przystań
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość