Znają się na bezpieczeństwie (foto, wideo)

Wydarzenia

Znają się na bezpieczeństwie (foto, wideo)

18.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. KPP Wyszków
Uczniowie Szkół Podstawowych w Olszance i nr 2 w Wyszkowie oraz Gimnazjum nr 3 w Rybienku Leśnym będą reprezentowali gminę Wyszków w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Najlepiej poradzili sobie w etapie gminnym, który odbył się 17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1.
W eliminacjach wzięło udział 8 szkół podstawowych i jedno gimnazjum z terenu gminy Wyszków. Policja sprawdziła zarówno wiadomości teoretyczne uczniów, jak i umiejętności praktyczne na rowerowym torze przeszkód.
I miejsca zajęły reprezentacja Szkoły Podstawowej w Olszance: Magdalena Czyż, Amelia Skoczeń, Mateusz Mielczarczyk i Krzysztof Gołdys (Amelia i Mateusz byli najlepszymi uczestnikami turnieju) oraz Gimnazjum nr 3 w Rybienku Leśnym: Jakub Gołębiewski, Julia Prusik i Piotr Tarnożek.
W kategorii szkół podstawowych na II miejscu znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2: Wiktoria Kukwa, Klara Lisek, Mateusz Ponichtera i Bartosz Stworzyjanek; na III - Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym: Julita Sarnacka, Joanna Gołębiewska, Jakub Nozderka i Bartosz Sarnacki.

Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość