Zmarł Jerzy Sasin

Wydarzenia

Zmarł Jerzy Sasin

10.11.2020
autor:
We wtorek 10 listopada zmarł Jerzy Sasin, wieloletni nauczyciel i wicedyrektor Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie. Miał 60 lat.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się we wtorek 17 listopada.


 
Jerzy Sasin urodził się 23 lutego 1960 r. w Brzezinach, niedaleko Strykowa koło Łodzi. Ukończył technikum w Łowiczu, a potem studia wyższe. Tytuł magistra inżyniera uzyskał w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Z wyszkowskim szkolnictwem związane było całe Jego życie zawodowe. W 1986 r., po ukończeniu studiów oraz służbie wojskowej, rozpoczął pracę jako nauczyciel w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wyszkowie, głównie w klasach rolniczych. Na początku lat 90. zdobył kolejne specjalności, często odległe od dotychczasowych; zajął się np. informatyką, w której zdobył kolejne stopnie wtajemniczenia. Był ekspertem i egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Jeszcze do niedawna pracował jako nauczyciel w ramach form kursowych i zaocznych CKU. Wcześniej służył wiedzą i doświadczeniem w innych wyszkowskich szkołach. Był zresztą aktywny również na forum pozaszkolnym.
W 2006 roku został powołany na stanowisko wicedyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie, którą to funkcję pełnił do chwili obecnej.
O śmierci Jerzego Sasina poinformował w mediach społecznościowych jego syn, Przemysław: „Mój Tata umarł dzisiejszego dnia, czyli 10.11.2020 r. w szpitalu w Wyszkowie”.
Uroczystość pogrzebowa śp. Jerzego Sasina odbędzie się we wtorek 17 listopada o godz. 13
w kaplicy św. Józefa Domu Pogrzebowego Czyżak przy ul. Pułtuskiej 177.
Modlitwa różańcowa odbędzie się przed uroczystością pogrzebową.
 

Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość