ZAPRASZAMY: Melodie świata

Wydarzenia

ZAPRASZAMY: Melodie świata

10.08.2016
autor: Redakcja
Gale operowo – operetkowe cieszą się tak dużą popularnością, że tegoroczna odbędzie nie w domu kultury, a na hali sportowej WOSiR – w piątek 26 sierpnia o godz. 19. Wstęp wolny, wejściówki można odbierać w kasie WOK „Hutnik”.
Wielka Gala Operowo – Operetkowa na Mazowszu tym razem nosi tytuł „Melodie świata”. Wystąpią: Beata Wardak, Hasmik Sahakyan, Aleksandra Świdzińska-Kubicka, Leszek Świdziński, Jintae Yoon, Choy Wonhyeok, Sławomir Naborczyk oraz zespół kameralny La Boheme de Varsovie.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nasiona słonecznika źródłem zdrowia i urody

Nasiona słonecznika źródłem zdrowia i urody

Jak powszechnie wiadomo, dodawanie orzechów oraz nasion do codziennej diety przynosi liczne korzyści dla zdrowia. Jak podaje Instytut Linus Pauling osoby, które spożywają te produkty regularnie, mają m.in. mniejsze ryzyko rozwoju chorób układu krążenia, a także cukrzycy typu 2. Dodanie nasion słonecznika do diety zwiększa ogólne spożycie orzechów oraz nasion. Nasiona te zapewniają również szczególne korzyści zdrowotne, a to dzięki zawartości wielu cennych składników odżywczych.
zobacz więcej
Sztuka sprzątania

Sztuka sprzątania

Sposobów i inspiracji dotyczących sprzątania można szukać w wielu miejscach - na początku podpatrujemy rodziców, później obserwujemy współlokatorów, przyjaciół czy partnera. Kiedy osoby, które nas otaczają, nie potrafią dobrze sprzątać czy odpowiednio motywować do działania, warto przejrzeć poradniki internetowe bądź książki. Jedną z lepszych napisała Marie Kondo - japońska perfekcyjna pani domu.
zobacz więcej
Cichociemni i GROM w Łosinnie

Cichociemni i GROM w Łosinnie

Bardzo ciekawie, zwłaszcza dla miłośników historii oraz militariów (także współczesnych) zapowiada się widowisko historyczne, które odbędzie się w Łosinnie w sobotę 16 września: „Zrzut cichociemnych – Zapora”.
zobacz więcej
W poniedziałek zamkną ul. Sienkiewicza (foto)

W poniedziałek zamkną ul. Sienkiewicza (foto)

Od 25 września całkowicie z ruchu wyłączona zostanie ul. Sienkiewicza, co związane jest z budową III i IV etapu obwodnicy śródmiejskiej.
zobacz więcej