Wypadek w Zabrodziu. Ranny motocyklista trafił do szpitala (FOTO)

Wydarzenia

Wypadek w Zabrodziu. Ranny motocyklista trafił do szpitala (FOTO)

08.08.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków, KP PSP Wyszków
28-letni motocyklista nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na gruntowe pobocze, po czym uderzył ogrodzenie posesji i wywrócił się. Ranny został przetransportowany do szpitala.
 
Informację o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty, do którego doszło w Zabrodziu na ul. Starowiejskiej, oficer dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał w sobotę ok. godz. 21.40. Wyjaśniający to zdarzenie policjanci wstępnie ustalili, że 28-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad jednośladem, następnie zjechał na prawe gruntowe pobocze, po czym uderzył w ogrodzenie posesji i wywrócił się. W chwili zdarzenia panowały dobre warunki atmosferyczne, a obowiązujące ograniczenie prędkości w tym miejscu wynosi 30 km/h.
28-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Mundurowi pobrali również jego krew do badań, aby sprawdzić, czy nie znajdował się pod wpływem alkoholu.
Przez kilka godzin trwały utrudnienia na tym odcinku drogi. Na miejscu pracował technik kryminalistyki, który wykonał m.in. oględziny miejsca wypadku, motocykla, policjanci zabezpieczali ślady oraz sporządzali szkic zdarzeniowy.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość