Wakacje w Hutniku (foto)

Wydarzenia

Wakacje w Hutniku (foto)

28.07.2016
autor: Ewa Elward
W Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” trwają zajęcia wakacyjne dla dzieci. W tym tygodniu uczestnicy bawili się wspólnie z harcerzami i próbowali sił w tworzeniu własnej biżuterii. 
W dniach 25 i 27 lipca dzieci do zabawy zaprosili harcerze z wyszkowskiego hufca ZHP. Roksana Tybura i Aleksandra Runo zaproponowały dzieciom m.in. wesołe pląsy, lubiane zabawy z chustą animacyjną i baśniową zgadywankę „zgadnij, kto to”. 
Ośrodek zainteresował najmłodszych również ofertą warsztatów tworzenia biżuterii. Na stołach były różnobarwne i różnego koloru koraliki, dżety, perełki, kamienie, ozdoby, jedne z ulubionych zabawek dziewczynek. Zajęcia prowadziła Aneta Kruszewska, służyła pomocą przy wyborze kompozycji i w trudniejszych czynnościach technicznych. Dzieci najpierw robiły bransoletki, później do kompletu wykonywały kolczyki. Wszystkie ozdoby mogły zabrać ze sobą, by pochwalić się nimi w domu. 
Następne warsztaty odbędą się 3 sierpnia o godz. 11, wcześniej trzeba zapisać się w kasie ośrodka. Na 28 lipca o godz. 10 zaplanowano zajęcia animacyjne „Podróż do epoki dinozaurów”. 
Następne sierpniowe spotkania zapowiadają się równie interesująco. W dniach 1-2 sierpnia od godz. 11 dzieci poznają dawne zabawy swoich rówieśników, gdy nieznane były jeszcze komputery. W dniach 9 i 11 sierpnia odbędą się też warsztaty tworzenia kolorowych mydełek (zapisy w kasie). Kolejne gry i zabawy 10 sierpnia o godz. 10. Warsztaty hula-hop będą w dniach16-18 sierpnia w godz. 10, 11, 12 (zapisy w kasie). Na zakończenie wakacji WOK zaprasza 24 sierpnia o godz. 12 na spektakl teatralny „Kopciuszek”. Wstęp jest wolny, wejściówki do odbioru do 16 sierpnia w kasie ośrodka.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość