Wakacje w Hutniku (foto)

Wydarzenia

Wakacje w Hutniku (foto)

03.07.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. WOK Hutnik
Trwają wakacyjne zajęcia w WOK Hutnik. Rozpoczęły je warsztaty plastyczne. Co jeszcze czeka na dzieci spędzające czas wolny w mieście?
 
Zajęcia plastyczne odbywały się w dniach 1 – 3 lipca. Kameleony, roboty i postacie z bajek - to tematy przewodnie.

Przed nami
spektakl „Rajska wyspa”: 9 lipca, godz. 12; po spektaklu animacje dla dzieci
THE BEST OF O!PLA 2019 - TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS: 10 i 11 lipca, godz. 11. To dwa wyjątkowe programy prezentujące najnowsze polskie filmy animowane skierowane do dzieci w różnym wieku. Wszystkie tytuły brały udział w 7. Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA. Wśród nich znalazły się filmy wyróżnione przez największe jury na świecie – młodą, ogólnopolską publiczność (ponad 16.500 młodych jurorów). Głównym celem festiwalu jest ponowne zainteresowanie widzów polską animacją.
Kino Sferyczne - edukacyjne filmy pod kątem 360° w plenerze: 17 lipca, od godz. 10 (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokazy odbędą się w sali widowiskowej):
- godz. 10: „Kaluoka’hina – zaczarowana rafa” (4-9 lat)
- godz. 11: „Polaris. Tajemnica nocy polarnej” (5-9 lat)
- godz. 12: „Tajemnice drzew” (5-9 lat)
- godz. 13: „Tajemnice grawitacji – śladami Alberta Einsteina” (10-12 lat)
Ultrafiolet w akcji: 24 lipca, godz. 10. Zabawy z użyciem światła. Będziemy zastanawiać się jakie zwierzęta żyją tam gdzie światło nie dochodzi, eksperymentować i tworzyć małe arcydzieła. Poznamy możliwości ciemności oraz światła UV. Zapisy do 15 lipca
Manufaktura zapachu: 25 lipca, godz. 10 i 12. Jak działa nos? Dlaczego każdy może mieć inny gust zapachowy? Warsztaty o zapachach i z zapachami. Będziemy tworzyć własne perfumy. Zapisy do 15 lipca, grupy do 18 osób.
Bańki, banie i banieczki: 26 lipca, godz. 10. Eksperymenty z użyciem wody i mydła. Będziemy tworzyć wielkie węże z piany, malować bańkami mydlanymi a na końcu produkować wielkie, małe i ogromne bańki mydlane.
Podróż do Egiptu: 29 lipca, godz. 10. Przeniesiemy się na wyprawę do starożytnego Egiptu. Będziemy pisać za pomocą hieroglifów, budować piramidy i poznawać tradycje Faraonów. Zapisy do 15 lipca.
Zajęcia rytmiczne: 30 – 31 lipca, godz. 11
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość