Tragiczny wypadek w zakładzie pracy

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w zakładzie pracy

26.03.2021
autor:
Do tragicznego wypadku podczas rozbiórki stalowej konstrukcji doszło w piątek 26 marca rano. 60-letni mieszkaniec gminy Wyszków zginął na miejscu.
 
Wezwanie do wypadku na terenie jednego z zakładów pracy przy ul. Leśnej w Wyszkowie policja odebrała przed godz. 7. Wstępnie informuje, że mężczyzna spadł z wysokości podczas demontażu stalowej konstrukcji.
Szczegółowe przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustala policja i prokuratura. Powiadomiona została również inspekcja pracy.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Podróże w czasie: gdzie jechać na turniej rycerski?

Podróże w czasie: gdzie jechać na turniej rycerski?

Osoby interesujące się historią, w szczególności średniowieczem, bardzo chętnie odwiedzają w wolnym czasie miejsca, które są związane z tą epoką. Dość często średniowiecze postrzegane jest jako czas mroku, co mija się z prawdą. W tym czasie w Polsce powstawały niezwykłe zamki, które do dnia dzisiejszego zachwycają swą architekturą. Pobyt w prawdziwym zamku może być wielkim przeżyciem i wspaniałą lekcją historii dla najmłodszych członków rodziny. Sprawdź, który zamek organizuje turnieje rycerskie!
zobacz więcej
Przegląd filmów o Wyszkowie (wideo)

Przegląd filmów o Wyszkowie (wideo)

13 czerwca podczas Wyszkowskiego Dnia Nauki podsumowano wyniki IV Przeglądu Filmów Młodzieży Szkolnej o Wyszkowie. Tegoroczna edycja zatytułowana była „Nie szukaj daleko bohaterów”. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich zgłoszonych filmów.
zobacz więcej
Na końcu listy Skarżyńskich

Na końcu listy Skarżyńskich

… znajduje się osiedle komunalne przy ul. Serockiej. – Nie jesteśmy stroną inspirującą powrót do negocjacji ze spadkobiercami – mówi burmistrz.
zobacz więcej
Przenoszeniu uczniów stanowcze nie

Przenoszeniu uczniów stanowcze nie

Włączenie Gimnazjum nr 2 w struktury Szkoły Podstawowej nr 2, czyli funkcjonowanie jednej szkoły w  dwóch budynkach – to zdaniem nauczycieli podstawówek nr 1 i 2 najlepszy pomysł na realizację w Wyszkowie zapowiadanej przez rząd reformy oświatowej. Jeśli jednak gmina zdecyduje się utworzyć w budynku gimnazjum trzecią podstawówkę, to od I klasy – radzą nauczyciele. Przenoszeniu obecnych uczniów mówią stanowcze nie!
zobacz więcej