Skasowana latarnia i zderzenie z motocyklistą

Wydarzenia

Skasowana latarnia i zderzenie z motocyklistą

23.04.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
W niedzielę pijany kierowca skasował latarnię na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei. Tego samego dnia osobówka zderzyła się w motocyklistą. W sumie w weekend na naszych drogach doszło do jednego wypadku i sześciu kolizji. Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców.
Do zderzenia osobówki z motocyklem doszło w niedzielę 22 kwietnia ok. godz. 15.30 na ul. Białostockiej. Jak wynika z pierwszych ustaleń policji, kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierujący jednośladem yamaha z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Także w niedzielę dyżurny KPP w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na rondzie (skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Okrzei). Kierowca forda zbyt szybko wjeżdżał z ul. Okrzei na rondo im. Jerzego Różyckiego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Siedzący za kierownicą 46-letni mieszkaniec gm. Józefów miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jechał po pijanemu, sza szybko i bez prawa jazdy.
Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w niedzielę po południu na ul. Sowińskiego. 63-letni kierowca daewoo miał prawie 2 promile.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość