Rok pełen sukcesów (foto)

Wydarzenia

Rok pełen sukcesów (foto)

22.06.2019
autor: Elżbieta Borzymek
Tradycyjnie już podsumowaniem rocznej działalności koła plastycznego w WOK Hutnik jest wystawa najlepszych prac. W tym roku podczas wernisażu 18 czerwca dyplomy miało odebrać 124 uczniów koła, niestety, nie wszyscy mogli przyjść. Szczególne wyróżnienie, nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Wyszkowa, otrzymała Karolina Wielgolaska której prace zdobyły najwyższe nagrody. W ogóle ten rok obfitował w sukcesy pracowitych i utalentowanych plastycznie młodych wyszkowian.
 
Nagrodę ufundowaną przez Grzegorza Nowosielskiego Karolinie Wielgolaskiej, który zdobyła nagrody Premiera Mateusza Morawickiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wręczyli naczelnik wydziału promocji urzędu miejskiego Edyta Wittich oraz dyrektor Hutnika Mariusz Kowalski. W ubiegłym roku praca Karoliny została wysłana na międzynarodowy konkurs do Szwajcarii.
Uczniowie dyplomy odebrali z rąk swoich instruktorek plastyki Joanny Krajewskiej i Ireny Filipowicz. Zapraszamy w przyszłym roku – zwróciły się do wypełniających hol młodych plastyków, wielu, szczególnie najmłodszym, towarzyszyli rodzice.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość