Przyszedł na komendę, żeby sprawdzić, czy jest poszukiwany

Wydarzenia

Przyszedł na komendę, żeby sprawdzić, czy jest poszukiwany

31.08.2023
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości zazwyczaj unikają kontaktu z policjantami. Zdziwienie mundurowych mogło więc wywołać pojawienie się na komendzie 44-latka, który przyszedł zapytać, czy jest poszukiwany… Był.
 
Nietrzeźwy 44-latek w Komendzie Powiatowej Policji pojawił się w środę 30 sierpnia. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w systemach informatycznych okazało się, że rzeczywiście jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Wyszkowie celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze zatrzymali 44-latka, a następnie odkonwojowali do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. W chwili zatrzymania w organizmie mężczyzny był ponad promil alkoholu.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Co warto kupować do biura online?

Co warto kupować do biura online?

Zaopatrzenie firmy w wodę, zimne i gorące napoje czy słodycze jest bardzo ważne dla dobrej kondycji pracowników i atmosfery w miejscu pracy. Dbałość o te aspekty przyczynia się do wyższej wydajności zatrudnionych osób i ich zadowolenia z wykonywanych obowiązków zawodowych. Napoje i słodyczy tworzą przyjemne przerwy w ciągu dnia i budują pozytywny wizerunek firmy w oczach partnerów biznesowych i Klientów.
zobacz więcej
Jak dobrej jakości mięso wpływa na smak burgera?

Jak dobrej jakości mięso wpływa na smak burgera?

Za popularnością burgerów stoi przede wszystkim ich wyjątkowy smak. Do uzyskania najlepszych doznań smakowych konieczne jest stworzenie perfekcyjnego połączenia, bułki i dodatków. W samym sercu burgera kryje się największa tajemnica – kawałek mięsa będący najważniejszym akcentem tej słynnej potrawy. Ale czy jakość mięsa faktycznie wpływa na smak burgera? Zdecydowanie tak, o czym przekonamy Cię poniżej.
zobacz więcej
Przyszłość transportu: zrównoważone rozwiązania dla branży logistycznej

Przyszłość transportu: zrównoważone rozwiązania dla branży logistycznej

Ekologiczne rozwiązania są już obecne niemal w każdej branży. Wymaga tego zarówno ustawodawstwo polskie i unijne, jak i zdrowy rozsądek. Ekonomicznie „zielone” jeszcze nie zawsze się opłaca, ale i to ma się zmieniać z czasem, zwłaszcza w konsekwencji restrykcji narzucanych na paliwa kopalne. W trudnej sytuacji znajduje się w związku z tym branża logistyczna, z założenia obciążona długim śladem węglowym i zajmująca się procesami niewiele mającymi wspólnego z ekologią. Jak wygląda zielona przyszłość transportu i z jakimi zmianami będą musieli oswoić się zawodowi kierowcy?
zobacz więcej
Jak digital signage odmienia witryny sklepów w galeriach handlowych?

Jak digital signage odmienia witryny sklepów w galeriach handlowych?

Współczesne galerie handlowe są nie tylko miejscem zakupów, ale przede wszystkim przestrzenią doświadczeń i spotkań. W tak konkurencyjnym środowisku, każdy detal liczy się podwójnie. Jednym z kluczowych elementów przyciągających uwagę przechodniów jest witryna sklepowa. Ale jak wyróżnić się wśród tylu innych? Odpowiedź jest prosta — digital signage.
zobacz więcej