Przedszkolaki znają się na modzie… eko modzie (foto)

Wydarzenia

Przedszkolaki znają się na modzie… eko modzie (foto)

31.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Jak fantastyczne stroje i dodatki można zrobić z folii, plastikowych butelek i kubków, nakrętek, tekturowych opakowań, gazet, a nawet liści pokazały dzieci z Przedszkola nr 1. We wtorek 31 października zaprosiły na pokaz EkoMody.
Na pokazie połączonym z konkursem można było zobaczyć m.in. eko sukienki na co dzień i na bal, biżuterię, torebki, a nawet wręcz kosmiczne stroje. A wszystko wykonane z materiałów naturalnych i odpadowych. Wspaniałe, barwne stroje są efektem pracy dzieci i rodziców, którym za zaangażowanie serdecznie podziękowały wychowawczynie.
O tym, które stroje są najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe, zdecydowało jury składające się z przedszkolaków wyłonionych spośród publiczności w losowaniu. I miejsce jury przyznało Weronice Ślubowskiej, II – Zofii Bloch, III – Janowi Osikowi.
Bez wątpienia na wyróżnienia zasłużyli wszyscy uczestnicy pokazu: Aleksandra Wróbel, Aleksandra Ćwik, Anna Rojek, Antonina Strońska, Antoni Kulesza, Lena Jabłonowska, Oliwia Mazurek, Lena Mosakowska, Ryszard Skóra, Milena Kulesza, Marcelina Kaczmarska, Hanna Wojtkowska, Wiktoria Ślubowska, Kinga Kostrzewa, Wiktoria Powierza, Maja Bloch, Nela Świderska, Oliwia Borowicz, Szymon Borowicz i Jakub Gołębiewski.
Konkurs EkoModa miał uzmysłowić dzieciom, jak wiele wyrzucamy rzeczy, które można wykorzystać. Był też okazją do wspólnej zabawy zarówno dla uczestników pokazu, jak i zachwyconej publiczności.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość