Plan wizyt duszpasterskich w wyszkowskich parafiach na kolejne dni:
Parafia św. Idziego
poniedziałek 30 grudnia od godz. 9.00: ul. Białostocka – od Nadgórza i plebanii (2 ks.), Białostocka i św. Idziego – od końca Białostockiej (2 ks.); od godz. 15: ul. Żeromskiego – od Sienkiewicza (1 ks.), Moniuszki – od Krasickiego i Pułaskiego 14b, c, 16b, c, 18 c, Żeromskiego – od Pułaskiego (1 ks.) oraz Pułaskiego (2 ks.)
wtorek 31 grudnia od godz. 9: Natalin – Nadziei, Studzienna – od Wyszkowskiej do Białostockiej, Szkolna, Polna, Kwiatowa (1 ks.), Natalin – Wyszkowska od Białostockiej (1 ks.) i Natalin – Wyszkowska od końca (1 ks.), Studzienna od torów do Natalina (1 ks.)
czwartek 2 stycznia od godz. 15.30: Świętojańska – od Daszyńskiego do Prostej, domy prywatne z obu stron i Strumykowa (2 ks.), od Prostej do Daszyńskiego z obu stron (2 ks.)
piątek 3 stycznia od godz. 15.30: ul. 1 Maja bloki 1, 3, 7 (3 ks.); od godz. 17.30: Świętojańska 173A (1 ks.)
sobota 4 stycznia od. godz. 10: ul. Świętojańska od ul. Prostej w kierunku torów (2 ks.), od torów w kierunku ul. Prostej i ul. Ruczajowa (1 ks.), ul. Chabrowa, Modra, Sasankowa, Bławatkowa i Porannej Rosy (1 ks.)
wtorek 7 stycznia od godz. 15.30: ul. Sowińskiego 49A (1 ks.), ul. Sowińskiego 25 i od godz. 16.30: ul. Sowińskiego blok 27 (1 ks.); od godz. 15.30: ul. Nadgórze (2 ks.)
środa 8 stycznia od godz. 15.30: ul. Daszyńskiego od Wyszkowianki i od mostu do ronda oraz ul. Strażacka domy prywatne (1 ks.), ul. Kościuszki, ul. Wąska domy prywatne i od godz. 18: ul. Wąska 32 (1 ks.), od godz. 15.30: ul. 1 Maja domy prywatne i ul. Gen. Kowalskiego domy prywatne (2 ks.)
czwartek 9 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska od banku i ul. Daszyńskiego domy prywatne nr parzyste (1 ks.), ul. Daszyńskiego od ronda (1 ks.), ul. 1 Maja 9 (2 ks.)
piątek 10 stycznia od godz. 15.30: ul. Wiśniowa i Robotnicza (2 ks.), ul. Spokojna, Bojowników o Wolność i Demokrację (2 ks.)
sobota 11 stycznia od godz. 9: ul. Zielona i Kwiatowa (1 ks.); pl. Matejki i ul. Klonowa (1 ks.), ul. Krótka, Wierzbowa i Modrzewiowa (1 ks.).4, ul. Letnia i Brzozowa (1 ks.)
Parafia św. Wojciecha
poniedziałek 30 grudnia od godz. 9: Kręgi (4 ks.); od godz. 16: ul. 11 Listopada 2, 5, 7, 9
wtorek 31 grudnia od godz. 9: Tulewo Górne (3 ks.)
czwartek 2 stycznia od 16: ul. 11 Listopada 12, 14, 16, 18
piątek 3 stycznia od godz. 9: Kręgi Nowe (2 ks.), Tulewo (2 ks.); od godz. 16: ul. 11 Listopada 20, 22, 24
sobota 4 stycznia od 9: Rybienko Stare i ul. Pałacowa (3 ks.), ul. Szpitalna (1 ks.); od godz. 16: ul. 11 Listopada 26, 36, 38 (2 ks.)
wtorek 7 stycznia od godz. 9: Michalin (2 ks.); od godz. 16: ul. 11 Listopada 40, 42, 43, 44
środa 8 stycznia od godz. 16: ul. 11 Listopada 46, 49, 52, 54
Parafia w. Rodziny
poniedziałek 30 grudnia od godz. 9: Leszczydół Stary lewa strona (4 ks.); od godz. 15.30: ul. Młodzieżowa (3 ks.), Geodetów domy prywatne (2 ks.)
wtorek 31 grudnia od godz. 9: Leszczydół Stary prawa strona (4 ks.)
czwartek 2 stycznia od godz. 15.30: ul. Radosna i Pszeniczna (2 ks.), Wesoła (1 ks.), Pogodna (2 ks.); od godz. 18.30: Spacerowa (2 ks.)
piątek 3 stycznia od godz. 15.30: ul. Orla (1 ks.), Meliorantów (2 ks.), Akacjowa domy jednorodzinne (1 ks.); od godz. 18.30: ul. Słowicza (1 ks.), Osiedle przy ul. Pogodnej (3 ks.)
sobota 4 stycznia od godz. 9: Rybienko Nowe ul. Serocka (2 ks.), ul. Włościańska i Pułtuska k/ Leszczydołu (2 ks.), ul. Reja, Serocka domy jednorodzinne i blok 32 (1 ks.); od godz. 14: ul. Przemysłowa (2 ks.), ul. Wiosenna i Boczna (1 ks.)
niedziela 5 stycznia od godz. 14: ul. Willowa (2 ks.), ul. Cicha (1 ks.), ul. Osiedlowa (1 ks.)
poniedziałek 6 stycznia od godz. 14: ul. Żytnia od kościoła do ul. Zapole, rezydencje przy ul. Sikorskiego (2 ks.), ul. Żytnia od ul. Piłsudskiego do ul. Zapole (1 ks.), ul. E. Platter i domy przyległe z ul. Zapole (1 ks.)
wtorek 7 stycznia od godz. 9: Olszanka od szosy i szkoły (4 ks.); od godz. 15.30: ul. Kochanowskiego domy jednorodzinne (2 ks.), ul. Zapole i Jutrzenki (1 ks.), ul. Andersa (1 ks.)
środa 8 stycznia od godz. 9: Leszczydół-Działki (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Korczaka od ul. Kochanowskiego (2 ks.), ul. Monte Cassino (1 ks.); od godz. 18: ul. Dobra (2 ks.), ul. Traugutta (1 ks.)
czwartek 9 stycznia od godz. 9: Leszczydół-Zalesie (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Miodowa (2 ks.), ul. Miła (2 ks.)
piątek 10 stycznia od godz. 15.30: ul. Bolesława Prusa (2 ks.), ul. Piłsudskiego oraz dawna ul. H. Sawickiej (1 ks.), początek kolędy od ul. Żytniej; od godz. 18: ul. Korczaka od ul. Sikorskiego (2 ks.), początek kolędy od ul. Sikorskiego
sobota 11 stycznia od godz. 9: Rybienko Nowe ul. Dobrej Wróżki (początek kolędy od kościoła w str. osiedla), Rybienko Nowe ul. Misia Uszatka, Pinokia (1 ks.), Rybienko Nowe ul Księżycowa, Rybienko Stare – 3 domy, ul. Szafirowa, ul. Królowej Śniegu, Rybienko Nowe ul. Sezamkowa, ul. Calineczki i ul. Pszczółki Mai (1 ks.); od godz. 13: Rybienko Nowe ul. Piotrusia Pana (1 ks.), Rybienko Nowe ul. Kubusia Puchatka i ul. Starej Baśni (1 ks.), Rybienko Nowe ul. Św. Mikołaja, ul. Małego Księcia, ul. Smocza (2 ks.); od godz. 17: Rybienko Nowe ul. Handlowa (3 ks.)
poniedziałek 13 stycznia od godz. 9: Sitno od kapliczki do Krąg (2 ks.); od godz. 15.30: ul. Zuchów i Mała (2 ks., rozpoczną od początku ulicy), ul. Bursztynowa (1 ks.), ul. Geodetów 74 (1 ks.)
wtorek 14 stycznia od godz. 9: Sitno od nr 1 do pani sołtys (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Kolorowa (2 ks., obaj księża rozpoczną od początku ulicy), ul. Geodetów 72 (1 ks.), ul. Geodetów 68 (1 ks.); od godz. 18: ul. Geodetów 76 (1 ks.), Geodetów 70 (1 ks.)