Porządek kolędy w wyszkowskich parafiach

Wydarzenia

Porządek kolędy w wyszkowskich parafiach

06.01.2020
autor:
Plan wizyt duszpasterskich w wyszkowskich parafiach na kolejne dni:
 
Parafia św. Idziego
wtorek 7 stycznia od godz. 15.30: ul. Sowińskiego 49A (1 ks.), ul. Sowińskiego 25 i od godz. 16.30: ul. Sowińskiego blok 27 (1 ks.); od godz. 15.30: ul. Nadgórze (2 ks.)
środa 8 stycznia od godz. 15.30: ul. Daszyńskiego od Wyszkowianki i od mostu do ronda oraz ul. Strażacka domy prywatne (1 ks.), ul. Kościuszki, ul. Wąska domy prywatne i od godz. 18: ul. Wąska 32 (1 ks.), od godz. 15.30: ul. 1 Maja domy prywatne i ul. Gen. Kowalskiego domy prywatne (2 ks.)
czwartek 9 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska od banku i ul. Daszyńskiego domy prywatne nr parzyste (1 ks.), ul. Daszyńskiego od ronda (1 ks.), ul. 1 Maja 9 (2 ks.)
piątek 10 stycznia od godz. 15.30: ul. Wiśniowa i Robotnicza (2 ks.), ul. Spokojna, Bojowników o Wolność i Demokrację (2 ks.)
sobota 11 stycznia od godz. 9: ul. Zielona i Kwiatowa (1 ks.); pl. Matejki i ul. Klonowa (1 ks.), ul. Krótka, Wierzbowa i Modrzewiowa (1 ks.).4, ul. Letnia i Brzozowa (1 ks.)
poniedziałek 13 stycznia od godz. 15.30: ul. Krasickiego (2 ks.), Kopernika (1 ks.), Paderewskiego (1 ks.)
wtorek 14 stycznia od godz. 15.30: ul. Jordanowska i Partyzantów (1 ks.), ul. Wolności, Stawowa i Przechodnia (1 ks.); ul. Browarna i ul. Chmielna (1 ks.) oraz ul. Łączna 24 i od godz. 17.00: Łączna 30 (1 ks.)
środa 15 stycznia od godz. 15.30: ul Prosta 8 i od godz. ok. 17.30: ul. Prosta 8B (1 ks.), od godz. 15.30: ul. Prosta 10 i od godz. ok. 17.30: ul. Prosta 12 (1 ks.), od godz. 15.30: ul. Prosta 9 (2 ks)
czwartek 16 stycznia od godz. 15.30: ul. 1 Maja 9A, 11, 13, 15 (4 ks.)
piątek 17 stycznia od godz. 15.30: ul. Matejki z obu stron (2 ks.), ul. Drzewieckiego, Tadeusza Strusia i Chełmońskiego (1 ks.), ul. Mazowiecka (1 ks.)
sobota 18 stycznia od godz. 9: ul. Dworcowa domy prywatne oraz Domy dla Dzieci (2 ks.), ul Dworcowa 15 (1 ks.) i 15A (1 ks.); od godz. 14: ul. 1 Maja 21 (4 ks.)
 
Parafia św. Wojciecha
wtorek 7 stycznia od godz. 9: Michalin (2 ks.); od godz. 16: ul. 11 Listopada 40, 42, 43, 44
środa 8 stycznia od godz. 16: ul. 11 Listopada 46, 49, 52, 54
czwartek 9 stycznia od godz. 16: ul. 11 Listopada 54A, 56, ul. Okrzei 41 i 57
piątek 10 stycznia od godz. 16: ul. Pułtuska 23, 25, 29
sobota 11 stycznia od godz. 9: Rybienko Nowe od szpitala (1 ks.), Rybienko Nowe od Rybienka Starego (1 ks.), Rybienko Nowe od ul. Serockiej (1 ks), Rybienko Nowe ul Kasztanowa i przyległe od 3 Maja (1 ks.); od godz. 16: ul. 3 Maja (za torami), zarząd wodny, ul Serocka 9A, ul. Okrzei 71
poniedziałek 13 stycznia od godz. 16.00: ul. Prosta 11, ul. Sowińskiego 32
 
Parafia w. Rodziny
poniedziałek 6 stycznia od godz. 14: ul. Żytnia od kościoła do ul. Zapole, rezydencje przy ul. Sikorskiego (2 ks.), ul. Żytnia od ul. Piłsudskiego do ul. Zapole (1 ks.), ul. E. Platter i domy przyległe z ul. Zapole (1 ks.)
wtorek 7 stycznia od godz. 9: Olszanka od szosy i szkoły (4 ks.); od godz. 15.30: ul. Kochanowskiego domy jednorodzinne (2 ks.), ul. Zapole i Jutrzenki (1 ks.), ul. Andersa (1 ks.)
środa 8 stycznia od godz. 9: Leszczydół-Działki (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Korczaka od ul. Kochanowskiego (2 ks.), ul. Monte Cassino (1 ks.); od godz. 18: ul. Dobra (2 ks.), ul. Traugutta (1 ks.)
czwartek 9 stycznia od godz. 9: Leszczydół-Zalesie (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Miodowa (2 ks.), ul. Miła (2 ks.)
piątek 10 stycznia od godz. 15.30: ul. Bolesława Prusa (2 ks.), ul. Piłsudskiego oraz dawna ul. H. Sawickiej (1 ks.), początek kolędy od ul. Żytniej; od godz. 18: ul. Korczaka od ul. Sikorskiego (2 ks.), początek kolędy od ul. Sikorskiego
sobota 11 stycznia od godz. 9: Rybienko Nowe ul. Dobrej Wróżki (początek kolędy od kościoła w str. osiedla), Rybienko Nowe ul. Misia Uszatka, Pinokia (1 ks.), Rybienko Nowe ul Księżycowa, Rybienko Stare – 3 domy, ul. Szafirowa, ul. Królowej Śniegu, Rybienko Nowe ul. Sezamkowa, ul. Calineczki i ul. Pszczółki Mai (1 ks.); od godz. 13: Rybienko Nowe ul. Piotrusia Pana (1 ks.), Rybienko Nowe ul. Kubusia Puchatka i ul. Starej Baśni (1 ks.), Rybienko Nowe ul. Św. Mikołaja, ul. Małego Księcia, ul. Smocza (2 ks.); od godz. 17: Rybienko Nowe ul. Handlowa (3 ks.)
poniedziałek 13 stycznia od godz. 9: Sitno od kapliczki do Krąg (2 ks.); od godz. 15.30: ul. Zuchów i Mała (2 ks., rozpoczną od początku ulicy), ul. Bursztynowa (1 ks.), ul. Geodetów 74 (1 ks.)
wtorek 14 stycznia od godz. 9: Sitno od nr 1 do pani sołtys (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Kolorowa (2 ks., obaj księża rozpoczną od początku ulicy), ul. Geodetów 72 (1 ks.), ul. Geodetów 68 (1 ks.); od godz. 18: ul. Geodetów 76 (1 ks.), Geodetów 70 (1 ks.)
środa 15 stycznia od godz. 9: Leszczydół-Pustki od początku do nr 30 (2 ks.); od godz. 15.30: ul. Odnowy (1 ks.), ul. Różana (2 ks., księża rozpoczną z dwóch stron ulicy); od godz. 18.30: ul. Przytulna (1 ks.)
czwartek 16 stycznia od godz. 9: Leszczydół-Pustki od ul. Brzozowej do nr 32 (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Geodetów 66 (1 ks.), ul. Geodetów 64 (2 ks.), ul. Geodetów 62 (1 ks.); od godz. 18: ul. Geodetów 60 (2 ks.), ul. Geodetów 58 (1 ks.)
piątek 17 stycznia od godz. 15.30: ul. Geodetów 54 (2 ks.), ul. Geodetów 52 (1 ks.); od godz. 18: ul. Geodetów 52A (2 ks.)
sobota 18 stycznia od godz. 9: ul. Zakolejowa (2 ks.), ul. Sybiraków (1 ks.), ul. Składanowskiego (1 ks.); od godz. 13: ul. Jana Pawła II, ks. Jerzego Popiełuszki, Świętej Rodziny, Św. Jana, Telimeny (1 ks.), ul. Sikorskiego domy jednorodzinne od kościoła do ogródków działkowych (1 ks.), ul. Lipowa (domy jednorodzinne) i Polna (1 ks.)
poniedziałek 20 stycznia od godz. 15.30: ul. Sikorskiego 13 (2 ks.), ul. Sikorskiego 23 (2 ks.); od godz. 18: ul. Sikorskiego 15 (1 ks.), ul. Sikorskiego 9 (2 ks.)
wtorek 21 stycznia od godz. 9: Ostrowy (3 ks.); od godz. 15.30: ul. Geodetów 56 (2 ks.), ul. Sikorskiego 25 (2 ks.); od godz. 18: ul. Sikorskiego 11 (2 ks.), ul. Sikorskiego 27 (1 ks.)
środa 22 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska 143 (2 ks.), ul. Pułtuska 151 (1 ks.); od godz. 18: ul. Pułtuska 149 (2 ks.)
czwartek 23 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska 141 (2 ks.), ul. Pułtuska 145 (1 ks.), ul. Pułtuska 147 (1 ks.)
piątek 24 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska 135 (3 ks.); od godz. 17: ul. Pułtuska 137 (2 ks.), ul. Sikorskiego 21 (1 ks.)
sobota 25 stycznia od godz. 9: ul. Pułtuska domy prywatne (4 ks.); od godz. 13: ul. Wspólna (3 ks.); od godz. 16: ul. Sikorskiego 29 (2 ks.)
poniedziałek 27 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska 139 (3 ks.); od godz. 17: ul. Serocka 30 (2 ks.), ul. Lipowa 7 (1 ks.)
wtorek 28 stycznia od godz. 15.30: ul. Pułtuska 153 (3 ks.); od godz. 17: ul. Kochanowskiego 57 (1 ks.), ul. Akacjowa 3 (2 ks.)
środa 29 stycznia od godz. 15.30: ul Pułtuska 155 (3 ks.); od godz. 17: ul. Sikorskiego 7 klatki od I do V (3 ks.); od godz. 19: ul. Sikorskiego 7 klatki od VI do X (3 ks.)
czwartek 30 stycznia od godz. 16: ul Pułtuska 163 i 165 (3 ks.)
sobota 1 lutego od godz. 9: ul. Leśna i Sosnowa (2 ks.)
 
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość