Policja ma nowe radiowozy (foto)

Wydarzenia

Policja ma nowe radiowozy (foto)

05.12.2019
autor: mł. asp. Marta Gierlicka
Wyszkowska policja wzbogaciła się o trzy nowe samochody. Ich zakup możliwy był dzięki wsparciu lokalnych samorządów i środków budżetowych policji. W oficjalnym przekazaniu, 4 grudnia, udział wzięli samorządowcy oraz policjanci.
 
Flota wyszkowskiej policji wzbogaciła się o trzy nowe samochody: dwa radiowozy hyundai i30 (oznakowany i nieoznakowany) oraz oznakowanego volkswagena transportera T6. Pojazdy zostały zakupione dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, urzędów gmin Wyszków, Brańszczyk, Długosiodło, Somianka, Rząśnik i Zabrodzie oraz środków budżetowych Policji.
Symboliczne przekazanie radiowozów, w obecności przedstawicieli kierownictwa policji oraz zaproszonych gości, miało miejsce na placu apelowym komendy. Tradycyjnie, radiowozy poświęcił kapelan wyszkowskich policjantów ks. Wojciech Goryszewski. W imieniu samorządowców kluczki do nowych radiowozów przekazał policjantom starosta Jerzy Żukowski.
Komendant policji nadkom. Mariusz Sycik podziękował za przekazane radiowozy i podkreślił, że dobra współpraca samorządów z policją powoduje, że mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mogą żyć w poczuciu bezpieczeństwa.
Przekazany pojazdy będą wykorzystywane w codziennej służbie przez funkcjonariuszy wydziału prewencji i wydziału kryminalnego.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość