Po pijanemu i za szybko

Wydarzenia

Po pijanemu i za szybko

08.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Jazda po pijanemu, przekroczenie dozwolonej prędkości i niezapięte pasy bezpieczeństwa - to przewinienia 31-letniego mieszkańca gm. Zabrodzie, zatrzymanego przez wyszkowskich policjantów w nocy z 6 na 7 lutego. Kierowca stracił już prawo jazdy.
Kierowca opla został zatrzymany do kontroli drogowej na ul. Warszawskiej, gdzie przekroczył prędkość o 20 km/h (w tym miejscu przepisy dopuszczają 60 km/h). Dodatkowo jechał bez pasów bezpieczeństwa. Wkrótce okazało się też, że jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci od razu zatrzymali jego prawo jazdy, a w najbliższym czasie stanie przed sądem.
- Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności – przypomina rzecznik wyszkowskiej policji st. sierż. Marta Gierlicka.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kolizja z policyjnym radiowozem (FOTO)

Kolizja z policyjnym radiowozem (FOTO)

Do zderzenia mitsubishi z policyjnym radiowozem doszło we wtorek ok. godz. 9.30 na skrzyżowaniu ulic Okrzei i Pułtuskiej w Wyszkowie.
zobacz więcej
Jak przebiega proces budowy chłodni?

Jak przebiega proces budowy chłodni?

W zachowaniu jakości i świeżości produktów, takich jak mięso, warzywa i owoce czy leki, kluczową rolę odgrywają odpowiednie warunki przechowywania, m.in. niska temperatura. W przypadku potrzeby długotrwałego magazynowania dużej ilości towarów, w wielu firmach niezbędna staje się budowa chłodni i mroźni. Wymaga to zaangażowania doświadczonych specjalistów, którzy zrealizują nawet najbardziej skomplikowany projekt.
zobacz więcej
Dożynki Powiatu Wyszkowskiego, Gminy Długosiodło i Diecezji Łomżyńskiej (FOTO)

Dożynki Powiatu Wyszkowskiego, Gminy Długosiodło i Diecezji Łomżyńskiej (FOTO)

Wyjątkowy charakter miały tegoroczne dożynki w Długosiodle. Gmina w sercu Puszczy Białej była gospodarzem dożynek Powiatu Wyszkowskiego i Diecezji Łomżyńskiej. Tłumy były więc zarówno podczas części oficjalnej, jak i artystycznej, podczas której wystąpiły zespoły kultywujące muzyczne tradycje naszego regionu, zespoły bliskie fanom disco, ale też muzycy, w których żyłach płynie góralska krew.
zobacz więcej
Czy na inflacji można zarabiać? Korzyści płynące z inflacji

Czy na inflacji można zarabiać? Korzyści płynące z inflacji

Inflacja często postrzegana jest jako czynnik, który negatywnie wpływa na gospodarkę. Mimo że na wielu rzeczach odbija się źle, ma też swoje jasne strony. Nawet w przeciwnościach losu można odnaleźć świetne okazje, które pomagają niektórym osiągać korzyści. Sprawdź, czy na inflacji można realnie zarabiać.
zobacz więcej