Plaża zaprasza (foto)

Wydarzenia

Plaża zaprasza (foto)

26.06.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
W upalny pierwszy dzień wakacji, w sobotę 25 czerwca, zgodnie z zapowiedziami ruszyła plaża miejska. Przed bardzo wysoką temperaturą do wody uciekało sporo osób, największą frajdę miały oczywiście dzieci.
Plaża wraz ze strzeżonym miejscem do kąpieli była strzałem w 10. ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy oczekiwali organizacji takiego miejsca również w tym sezonie, zwłaszcza, że wakacje zaczęły się upalnie.
Na plażę przy moście samochodowym  gmina i WOSiR zapraszają codziennie w godz. 10 – 18. 
A już w najbliższą sobotę na plaży odbędzie się impreza Active Summer. O godz. 14 rozpocznie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Wyszkowa, od godz. 16 – kolejne atrakcje: pokaz sztuk walk w wodzie, występy dzieci, pokaz futbolu amerykańskiego, zumba, budowanie zamków z piasku i dyskoteka z dj-em.
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Powstanie zarząd dróg powiatowych?

Powstanie zarząd dróg powiatowych?

Na ostatniej sesji Rady Powiatu starosta Jerzy Żukowski oznajmił, że zarząd powiatu chce powołać specjalny zespół, który rozważyłby powołanie w Wyszkowie zarządu dróg powiatowych - takie zarządy są w innych powiatach. Przyczyną takich działań zarządu są wyniki przetargów na zimowe utrzymanie dróg powiatowych. Ostatni z nich rozstrzygnięto na początku listopada, we wszystkich ceny przekraczały te przewidziane w budżecie.
zobacz więcej
Ważne zmiany dla kupujących i sprzedających samochody

Ważne zmiany dla kupujących i sprzedających samochody

Kupujesz lub sprzedajesz samochód? Wydział komunikacji przypomina, że z początkiem nowego roku przywrócony zostaje 30-dniowy termin na zgłoszenie transakcji. Za niedopełnienie obowiązku grozi kara nawet 1.000 zł.
zobacz więcej
Okrutny gwałt, porwanie - uważaj na fakenewsy i swoje dane

Okrutny gwałt, porwanie - uważaj na fakenewsy i swoje dane

Ostatnio w Internecie coraz częściej pojawiają się szokujące informacje o gwałcie w centrum Wyszkowa czy porwaniu dziecka. Wyszkowska policja ostrzega - to fakenewsy, a wchodzenie na strony może skończyć się kradzieżą danych osobowych, do kont bankowych lub blokadą komputera.
zobacz więcej
Oberek doceniony

Oberek doceniony

W XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora, który prezentuje artystyczne programy aktywnych seniorów z całej Polski, I miejsce w kategorii zespołów folklorystycznych  zdobył wyszkowski Zespół Pieśni i Tańca Oberek. Nagrodę specjalną „za wyjątkową wrażliwość w realizacji partii skrzypiec” Jury przyznało Karolinie Zwolińskiej z naszego zespołu.
zobacz więcej