Oskarowe filmy w naszym kinie

Wydarzenia

Oskarowe filmy w naszym kinie

27.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W marcu w wyszkowskim kinie będzie można obejrzeć trzy oskarowe filmy. Przyjdź, obejrzyj i zdecyduj, który film otrzymałby twojego Oskara: „La La Land”, „Moonlight”, a może „Manchester by the Sea”?
Amerykańska akademia za najlepszy film uznała dramat „Moonlight”. Póki co w Wyszkowie zaplanowany jest tylko jeden seans, w poniedziałkowym cyklu Kino z górnej półki: 20 marca o godz. 19. Film otrzymał też Oskary dla najlepszego aktora drugoplanowego (Mahershala Ali) oraz scenariusz adaptowany (Barry Jenkins i Tarell Alvin McCraney).
Więcej seansów do wyboru będą mieli kinomani ciekawi musicalu „La La Land”, który otrzymał aż 6 statuetek: za reżyserię (Damien Chazelle), najlepszą rolę żeńską (Emma Stone), najlepsze zdjęcia (Linus Sandgren), utwór muzyczny (Justin Hurwitz, Benj Pasek i Justin Paul – „City of Stars”), najlepszą muzykę filmową (Justin Hurwitz) i scenografię (David Wasco i Sandy Reynolds-Wasco). „La La Land” będzie wyświetlany w Wyszkowie w dniach 7 – 12 i 14 – 16 marca o godz. 18.00.
W drugiej połowie marca kino zaprosi na dramat „Manchester by the Sea”. Otrzymał dwa Oskary: Casey Affleck dla najlepszego aktora i Kenneth Lonergan za najlepszy scenariusz oryginalny. Film będzie można oglądać w dniach 17 – 19 i 21 – 23 marca o godz. 20:10.
W WOK Hutnik można już było oglądać “Przełęcz ocalonych” (statuetki za najlepszy montaż i dźwięk), "Księgę dżungli" (efekty specjalne) i najlepszy film animowany „Zwierzogród”.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość