„Oberek” zaprasza nowych członków

Wydarzenia

„Oberek” zaprasza nowych członków

24.11.2022
autor: WOK "Hutnik"
Chcesz poprawić swoją kondycję, wzmocnić pewność siebie, tańczyć, śpiewać, poznać ciekawych ludzi? Wstąp do Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”. Grupa zaprasza na swoje próby, podczas których można poznać jej członków, zobaczyć, jak trenują.
 
W „Oberku” występują osoby będące w zespole od początku jego istnienia, ale także ci, którzy dołączali na przestrzeni lat. To osoby z powiatu wyszkowskiego, ale też zdarzają się mieszkańcy odleglejszych miejscowości. W każdym momencie można zapisać się do zespołu. Bez względu na to, czy masz doświadczenie sceniczne, umiejętności taneczne, wokalne czy też nie, warto spróbować swoich sił. „Oberek” jest dla wszystkich.
Jeśli chcesz zobaczyć, jak ćwiczą jego członkowie, możesz po prostu przyjść na próbę odbywającą się w sali widowiskowej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” w poniedziałki w godz. 17-19 i czwartki w godz. 16.30-18. Taka wizyta do niczego nie zobowiązuje, a w trakcie można dopytać o szczegóły i poczuć atmosferę pracy zespołu. Zainteresowani dołączeniem do grupy mogą też zadzwonić do kierownik artystycznej Danuty Deptuły (kom. 693-133-562).
Występowanie w „Oberku” pomaga zachować i rozwijać sprawność fizyczną, relacje międzyludzkie, daje satysfakcję. A nagrody zdobywane na konkursach? To wisienka na torcie, gratyfikacja za wysiłek, która motywuje do dalszej pracy. 
Wyjazdy na konkursy i występy zespół łączy ze zwiedzaniem ciekawych miejsc w Polsce i za granicą. Na przyszły rok planuje uczestnictwo w międzynarodowym konkursie oraz huczne obchody swojego 15-lecia. 
Zapraszamy do zespołu! To może być naprawdę ciekawa przygoda!
WizjaMed NFZ - pomiędzy działami
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość