Nowa naczelnik wydziału promocji

Wydarzenia

Nowa naczelnik wydziału promocji

01.12.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. urząd miejski
Edyta Wittich od 1 grudnia jest nową naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie. Zastąpiła na tym stanowisku Leszka Marszała, który został wicestarostą.
W wydziale promocji Edyta Wittich pracuje od 4 lat. Odpowiadała między innymi za sprawy związane z komunikacją, promocją, organizacją wydarzeń, kontakty z mediami, promocję gospodarczą i współpracę z przedsiębiorcami, współpracę z zewnętrznymi partnerami Gminy Wyszków.
Pani naczelnik jest wyszkowianką (ur. 1987), „aktywną w sferze organizacji pozarządowych, zaangażowaną w szereg przedsięwzięć społecznych i charytatywnych” – czytamy w komunikacie urzędu miejskiego. Wydział Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. A Gieysztora w Pułtusku ukończyła z honorowym dyplomem rektora, była stypendystką programu Erasmus Mundur. Na koncie ma staż i współpracę z tygodnikiem „Newsweek” oraz planowanie i prowadzenie projektów i kampanii promocyjnych. Ma za sobą szereg szkoleń m.in. z zakresu współpracy z organizacjami pozarządowymi, promocji regionalnej, komunikacji lokalnej.
Po przejściu Leszka Marszała do starostwa, burmistrz zdecydował nie ogłaszać konkursu na zwolnione stanowisko, a obsadzić je w drodze awansu wewnętrznego. „Pracowita, solidna, dobrze zorganizowana, wykorzysta swoje dotychczasowe doświadczenie w kierowaniu wydziałem promocji wyszkowskiego magistratu” – czytamy w komunikacie urzędu.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość