Wydarzenia

1 / 2

Nieostrożnie zmienił pas ruchu i zderzył się z ciężarówką

05.01.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Do groźnego zdarzenia doszło 4 stycznia na drodze S-8 na wysokości Knurowca, na pasie ruchu w kierunku Warszawy. Kierujący seatem, zmieniając pas ruchu, doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą ciężarówką.
Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 12 na drodze S-8, na wysokości Knurowca. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 40-letni kierowca seata nie upewnił się, czy może bezpiecznie zmienić pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w tym samym kierunku samochodem ciężarowym oraz uderzył w barierę energochłonną.
Mimo że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, kierujący nie zostali poważnie ranni. Ze względu na uszkodzenia samochodów i konieczność ich odholowania, ruch na drodze odbywał się jednym pasem.
Na 40-latka z powiatu sokołowskiego, który spowodował kolizję, został nałożony mandat i punkty karne.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wielkie grzybobranie na placu Wyzwolenia

Wielkie grzybobranie na placu Wyzwolenia

Niesamowitego odkrycia dokonali grzybiarze na placu Wyzwolenia. Dosłownie jak grzyby po deszczu wyrosły tam smardze jadalne - niezwykle rzadkie, uważane za najszlachetniejsze z polskich grzybów.
zobacz więcej
Uwaga na skrzyżowaniu Białostockiej i Kwiatowej (foto)

Uwaga na skrzyżowaniu Białostockiej i Kwiatowej (foto)

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Białostockiej i Kwiatowej. To nie pierwsze zdarzenie w tym miejscu odkąd przebudowywana jest ul. Matejki.
zobacz więcej
Krótkie vademecum, czyli wszystko co musisz wiedzieć o odszkodowaniu za wypadek na rowerze

Krótkie vademecum, czyli wszystko co musisz wiedzieć o odszkodowaniu za wypadek na rowerze

Wypadki samochodowe są codziennością, jednak jaka jeszcze grupa osób ulega im równie często? Bez wątpienia są to rowerzyści! Choć w większych miastach są wyznaczone ścieżki rowerowe to i tak bardzo często słyszy się o poważnych kolizjach szczególnie w okresie wiosennym oraz letnim. Z czego to wynika? Bardzo często wina leży po stronie kierowców nie rozglądających się na boki. Wystarczy lekkie niedopatrzenie, aby szybko jadący rowerzysta przeleciał przez maskę samochodu. Pamiętaj, jedną kluczową informację! Za wypadek na rowerze należy Ci się odszkodowanie! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze informacje prawne! 
zobacz więcej
O rodzinie lirycznie i naukowo (foto)

O rodzinie lirycznie i naukowo (foto)

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący” – początek Listu do Koryntian znają chyba wszyscy. Ale zgromadzeni w niedzielne popołudnie, 12 marca, w kościele pw. św. Rodziny mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć go w interpretacji aktorki Ewy Ziętek, która wraz z kolegą z filmowego planu Tadeuszem Chudeckim otworzyła sympozjum poświęcone współczesnej rodzinie.
zobacz więcej